3 idėjos sienų lipdukų panaudojimui

sienų lipdukaiAtėjus pavasariui, nuvalėte per metus susikaupusį dulkių sluoksnį, tačiau estetikos receptoriai tebėra nepatenkinti? Žūtbūt norite atnaujinti bei pagyvinti interjerą? Interjero parduotuvės bei internetiniai pardavėjai gali pasiūlyti galybę masyvių daiktų ar smulkių aksesuarų, išpildysiančių minėtą pageidavimą. Klausimas, kokią sumą šiam tikslui galite sau leisti? Kai norai dideli, o biudžetas – minimalus, bene geriausia išeitimi tampa sienų lipdukai. Stilingi abstraktūs motyvai ar gili citata, akimirksniu „nutūpianti“ ant sienos ar stiklo, suteiks interjerui naujų spalvų!

Sienų lipdukai – interjero detalė, turinti kone 101 panaudojimo galimybę. Pavadinimas visiškai neįpareigoja – šiuos klijuoti galite tikrai ne vien ant sienos! Kaip ir kur – keletą idėjų mestelėsime.

Virtuvės plytelės. Virtuvė – patalpa, kurioje remontas dažniausiai atliekamas su dideliu laiko rezervu į priekį. Jei išsirinkote savo svajonių plyteles, nereiškia, jog po metų dvejų šios morališkai nepasens, o po penkerių – vis dar galėsite į jas žiūrėti. Kam kankintis, jei vos kelių lipdukų dėka galite „reanimuoti“ pabodusį vaizdą (ir daryti tai taip dažnai, kaip tik norite!). Galite rinktis ornamentus ar piešinį, užpildantį keletą plytelių – svarbu, jog išsirinkti lipdukai su bendru interjeru sudarytų bendrą visumą (pavyzdžiui turėtų bendrą detalę ar, priešingai, kontrastuotų su stalviršiu).

Veidrodis ar veidrodinė slankioji spinta. Stiklas ir lipdukai – nepamainomas duetas, tarpusavyje suderinantis praktiškumą bei estetiką. Koridoriuje turite didelį veidrodį ar milžinišką spintą stiklinėmis durimis? Dekoruokite šiuos sienų lipdukais! Parinkus tinkamus lipdukus, veidrodžių praktinė funkcija nenukentės (apklijuokite taip, jog ir toliau matytumėte savo atvaizdą visu ūgiu), o prieškambaris neatpažįstamai pasikeis.

Dušo kabinos durys. Stiklinės dušos kabinos – populiarus sprendimas interjere. Šios vizualiai atrodo patraukliai, bet juk kažko trūksta, ar ne? Sienų lipdukai (skirti vonios kambariui yra atsparūs drėgmei bei karščiui), klijuojami ant dušo durų, suteiks ne tik privatumo jausmą, bet ir pagyvins patalpos vaizdą. Specialistai rekomenduoja rinktis lipdukus, turinčius kažką bendro su sienų plytelėmis arba artimus vandens tematikai, tačiau jūs, savaime suprantate, turite „atrištas rankas“ savos interjero vizijos įgyvendinimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.