Čiužiniai ir geras miegas – neatsiejami dalykai

ciuziniaiŠiais beprotiško skubėjimo laikais žmonės dažnai skundžiasi nuovargiu, stresu, išsekimu. Ilgainiui kiekvienas pastebi, jog turi vis mažiau energijos, sunkiai sukaupia dėmesį. O tai sukelia dar daugiau streso. Koks pagrindinis patarimas tokiose situacijose? Sustokite ir pailsėkite! Tačiau sustoti darbų sūkuryje beveik neįmanoma, o ir vienas stabtelėjimas padės tik trumpam. Geriau yra ieškoti sprendimų, kaip rasti pusiausvyrą tarp nuovargio ir poilsio kiekvieną dieną.

Miegas – nuovargio priešas

Pirmiausia pagalvokite, kiek ir kaip miegate? Jau senai pripažinta, kad žmogaus organizmas miego metu atsistato, pailsi ir atgauna energiją. Ir daug svarbiau yra ne miego trukmė, o miego kokybė. Galite prasivartyti lovoje dešimt valandų ir nesijausti pailsėjęs. O šešios valandos ramaus, kokybiško miego tikrai atstatys jėgas. Išvėdintas kambarys, išjungti elektroniniai prietaisai, tyla sukurs aplinką atsipalaidavimui ir užmigimui. Taip pat ypatingai svarbu yra patogumas atsigulus. Štai kodėl dabar ciuziniai ir jų gamybos technologijos yra tapę kone atskiru mokslu. Tinkamas čiužinys tikrai prisideda prie miego kokybės.

Platus čiužinių pasirinkimas

Pagalvokite, ant kokio čiužinio kasnakt miegate? Ar jis patogus, ar neišgulėtas, ar nereikia ant jo atsigulus pusvalandį kuistis, kol įsitaisysite? Tikėtina, kad atsakę sau į tokius klausimus, imsite domėtis, koks čiužinys yra Jums tinkamas. O tada susidursite su dideliu čiužinių pasirinkimu. Gamintojai pristato įvairaus dydžio ir kietumo, skirtingų medžiagų,  skirtingo storio čiužinius. Spyruokliniai, poroloniniai, daugiasluoksniai, pagaminti pagal išskirtines technologijas, su pralaidžiais orui ir antialerginiais audiniais… Pasiūla gali apsukti galvą. Sprendimą padės rasti čiužinių gamintojų ir pardavėjų konsultacijos, kitų vartotojų atsiliepimai,  specialistų rekomendacijos.

Laikas įsigyti kokybišką čiužinį

Jeigu nutarėte, kad nepailsite dėl to, kad gerai neišsimiegate – neatidėliokite sprendimo tai pakeisti. Ir tam tikrai nėra reikalingas kapitalinis miegamojo remontas ar baldų perstatymas pagal mistinius kokios nors feng shui filosofijos nurodymus. Gal tiesiog pasidovanokite Kalėdų proga sau naują, Jums tinkamą čiužinį. Pasidomėkite čiužinių gamintojais, pardavėjais, čiužinių kainomis. Pusvalandis paieškos ir informacijos palyginimo internete Jums padės priartėti prie sprendimo, kokie variantai geriausiai atitiktų Jūsų poreikius ir galimybes. O tuomet siūlome pramogą – pasivaikščiokite baldų prekybos centruose. Baldai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra populiari verslo sritis. Ir bene kiekviename baldų prekybos centre rasite ir čiužinių pasirinkimą. Užsukite į kelis, pasižiūrėkite, pasikonsultuokite, prisėskite, o gal net prigulkite ant vieno kito čiužinio. Pamatysite, rasite tą vienintelį, tinkamiausią ir Jūsų miegui, ir piniginei čiužinį. Didelė tikimybė, kad įsigiję naują čiužinį ir pajutę, kaip pasikeitė Jūsų miegas, tai pavadinsite geriausia metų investicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.