Dekoratyvinės skulptūros namams – kur jas įsigyti?

paminklaiĮsigijote būstą, ir nežinote, kaip jį paversti jaukiu kampeliu? Nežinote, kokio interjero norite bei, ką daryti, kad už minimalią sumą galėtumėte sukurti kažką išskirtinio ir originalaus? Dekoratyvinės skulptūros namams yra sąlyginai pigiausias ir paprasčiausias būdas suteikti būstui šarmingumo. Negalvokite, kad skulptūros reikalingos tik dulkėms rinkti ir yra visiškai nenaudingos, užimančios daug vietos bei erdvę sumažinančios smulkmenos. Dekoratyvios detalės paprastai būna nedidelės, o jeigu dera tarpusavyje – tikrai neužima daug vietos. Tad keiskite požiūrį ir minimaliomis pastangomis susikurkite tokį namų interjerą, apie kokį visada svajojote!

Internete galite įsigyti dekoratyvinių skulptūrų namams. Internetinėse svetainėse, ypatingai užsienietiškose, galite rasti tūkstančius dekoratyvinių skulptūrų. Kadangi pasirinkimas milžiniškas, kainos varijuoja nuo kelių dolerių iki kelių šimtų tūkstančių. Juk galite įsigyti ir kažką iš antikvaro bei senoviško! Internetas – kolekcionierių rojus, kuriame įmanoma rasti visko.  Patys pigiausi niekučiai dažniausiai atrodo dailiai ir mielai, brangiausi – yra istorinės relikvijos ir pardavinėjami aukcionuose. Kažką tinkamo galima atrasti visiems namams.

Baldų parduotuvėse galima rasti pačių įdomiausių skulptūrų. Kiekvienoje baldų parduotuvėje galite rasti kažką, kas trauktų akį. Jose randami netgi specialūs dekoratyviniai mini paminklai. Geriausias dalykas, kad renkantis dekoracijas gyvai galima deramai įvertinti dydį, spalvą bei kokybę, tad mažai šansų, kad įsigysite kažką netinkamo. Dekoratyvinės skulptūros namams suteikia žavesio bei paverčia juos traukiančiais akį. Juk daug smagiau, kuomet namai nėra tušti, be gyvybės ir dvasios. Namai turi pasakoti savo istoriją, o tušti kambariai nieko įdomaus nepapasakotų.

Kaip nepaversti namų sandėliu? Žinoma, niekur nereikėtų persistengti. Neverta pripirkti daug tarpusavyje nederančių statulėlių ir skulptūrėlių. Namai nėra sandėlis, kuriame reikia kaupti daiktus. Norėdami turėti stilingą bei jaukią erdvę, pasisamdykite interjero dizainerį ir paprašykite specialisto patarimų. Tačiau jeigu tikite, kad turite išlavintą akį bei skonį, namus dekoruokite patys. Svarbiausia nepamirškite, kad kartais mažiau yra daugiau ir tikrai galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

Namai – kiekvieno žmogaus asmeninė erdvė, kurią reikia susitvarkyti taip, kad joje visuomet būtų gera. Visi skirtingi, todėl svarbu aklai nekopijuoti, o pačiam susikurti savo interjerą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.