Dekoratyvinis tinkas: svarbiausios savybės

 www.knauf.ltNamo fasadas dekoruotas dekoratyviniu tinku  puikus pasirinkimas norintiems, kad fasadas būtų ne tik gražus, tačiau tuo pačiu ir funkcionalus. Šiuolaikiniai statybininkai stengiasi pasiūlyti kuo inovatyvesnius ir kuo geresnius būdus galinčius garantuoti, kad fasadas atrodys puikiai. Net ir paprasčiausias dekoratyvinis tinkas vis labiau įvertinamas ir vis dažniau tobulinamas bandant pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius už priimtiną kainą.

Šiuolaikiniai dekoratyviniai fasadai tikrai labai įvairūs. Nuo paprasčiausių vienos spalvos, kuriais dažniausiai rekomenduojamas lauko fasadas iki labai išskirtinio ir gražaus, kuris dažniausiai tinka vidiniam naudojimui. Jeigu pasirinkti sunku – visada galite pasitarti su pardavėjais, kurie rekomenduoja Jums labiausiai tinkamą pasiūlymą.

O ir pačios paieškos bus kur kas paprastesnės jeigu tiksliai žinosite, kokios yra dekoratyvinių tinkų savybės, kuo pasižymi ši puiki medžiaga.

Ilgaamžiškumas. Dekoratyviniai tinkai skiriasi savo ilgaamžiškumu, tad natūralu, kad žmonės nori rasti patį geriausią ir ilgiausiai jiems tarnausiantį dekoratyvinį tinką. Tai gali būti gana sudėtinga, juk egzistuojant tokiai plačiai pasiūlai paieškos kiek užtrunka. Knauf dekoratyviniai tinkai dažniausiai pristatomi kaip patys geriausiai ir ilgiausiai besilaikantys ant namo fasado arba kitų vietų. Bet kuriuo atveju, dekoratyvinis tinkas tikrai labai ilgai tarnauja, tad tai viena svarbiausiu jo savybių.

Apsauga. Daugelis klaidingai galvoja, kad dekoratyviniai tinkai suteikia tik estetinę funkciją, tad tokiu atveju kyla klausimas kam mokėti daugiau, kai galima padengti paviršių su paprasčiausiu tinku. Visgi, skirtumas yra ir jis labai didelis, kadangi dekoratyviniai tinka atlieka toli gražu ne tik estetinę funkciją. Verta paminėti tai, kad jie padeda išvengti į namus pateksiančių nemalonių oro sąlygų, kurias sukelia lietus, vėjas ir kiti dirgikliai. Net saulės vasaros metu gali labai prikaitinti namus, o tai sukelia nepatogumą. Tad štai dekoratyviniai tinkai papildomai apaugo jūsų namus ir suteikia galimybę juose gyventi kur kas patogiau ir sandariau.

Šilumos sulaikymas. Dekoratyviniai tinkai ne tik apsaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių, tačiau tuo pačiu ir padeda sulaikyti šilumą namuose. Lietuviškas klimatas tikrai nelepina, tad nieko keisto kad daugelis žmonių ieško būdų, kaip galima būtų bent minimaliai sumažinti investicijas į šildymą. Siūlome namo fasadą padengti dekoratyviniu tinku, kadangi jis puikiai panaikina mikro įtrūkimus, kurie dažniausiai ir padeda šilumos energijai dingti iš namų. Taigi, investuodami į namo fasado atnaujinimą dekoratyviniu tinku gausite kur kas daugiau privalumų neri tik estetika.

Estetika. Akivaizdus privalumas, kuris dažniausiai žmones ir paskatina rinktos dekoratyvinius, o ne paprastus tinkus – grožis. Estetine prasme taip pat galima atrasti labai platų dekoratyvinių tinkų pasirinkimą. Nuo tokių, kurie yra visiškai lygūs iki tokių, kurių paviršius yra grublėtas. Kadangi dekoratyviniai tinkai yra kiek brangesni nei kad paprasti, natūralu, kad investuodami į estetiką žmonės iškart nori ko nors gražesnio ir labiau akį traukiančio. Šiuo atveju labiausiai rekomenduojami grublėti tinkai. Jie puikiai atrodo tiek dekoruojant namo fasadą, tiek galvojant apie tai., koks vidus yra gražiausias.

Svarbiausios dekoratyvinių tinkų savybės ir nulemia jų populiarumą. Žmonės džiaugiasi, kad pirkdami vieną daiktą gauna net kelias funkcijas, kurios kur kas labiau palengvina gyvenimą ir suteikia jam galimybę taupyti. Dekoratyviniai tinkai internetu dažniausiai kainuoja kur kas pigiau. Juolab, virtualioje erdvėje kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidas, kurios leis įsigyti kokybišką produkciją dar mažesnėmis kainomis.

Daugiau informacijos apie dekoratyvinius tinkus www.knauf.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.