Greitasis kreditas: gelbsti, kai banko sąskaita tuščia

greiti kreditaiMokamos studijos aukštojoje mokykloje, naujas automobilis, būsto remontas, kelionės bilietas į tolimą, egzotišką šalį – kas bendra visiems šiems dalykams? Turbūt daugeliui pirmas į galvą šovęs atsakymas – „tai brangu!”. Iš tiesų, čia išvardinti dalykai nėra pigūs, ir tiesa tokia, kad jiems dažnai neužtenka jau turimų santaupų, tad į pagalbą daugumos žmonių pasitelkiamos paskolos arba greiti kreditai. Kodėl žmonės ryžtasi skolintis, žinodami, kad bent kelis ateinančius mėnesius dalį atlyginimo turės skirti paskolos įmokoms? Turbūt nebūtų klaidinga teigti, kad įtakos tam turi ypač palankios kreditų teikimo sąlygos, patogumas ir galimybė papildomų pinigų gauti būtent tuo metu, kai jų labiausiai reikia. Greiti kreditai internetu visa para – štai, kas aktualu žmonėms, kuriuos finansiniai sunkumai verčia ieškoti efektyviausio problemų sprendimo būdo.

Kreditas per maksimaliai trumpą laiką

Turbūt daugeliui iki skausmo pažįstamos situacijos, kai pinigų pritrūksta pačiu netinkamiausiu metu, pavyzdžiui, vos įsigijus brangesnį pirkinį. Vienų mokesčių mokėjimą galima atidėti, kiti „prispaudžia“, įvarydami žmogų į kampą. Tas pats ir su didesniais pirkiniais, medicinos paslaugomis ir panašiai. Kai kada tiesiog nelieka kitos išeities kaip tik imti ir skolintis. Greiti ir pigus kreditai, prieinami ne tik internetu, bet ir trumposiomis SMS žinutėmis, gelbsti tada, kai giminaičiai ar draugai jau nebegali padėti, o banko sąskaita tuščia. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, reikėtų atminti, kad greiti kreditai internetu visa para teikiama paslauga. Tai reiškia, kad pinigai besiskolinančio asmens banko sąskaitą darbo dienos metu gali pasiekti per itin trumpą laiką. Tai individualu, tačiau kai kurios įmonės akcentuoja, kad kreditą suteikia ir per 15 minučių. Kitu atveju – jei dėl paskolos kreipiamasi nedarbo dieną, savaitgalį ar, pavyzdžiui, naktį, paraiška bus apsvarstyta iškart kitos darbo dienos pradžioje. Atsakymo čia taip pat nereikės ilgai laukti. Geriausi greiti kreditai teikiami per maksimaliai trumpą laiką ir būtent tai panašių finansinių paslaugų rinkoje juos daro išskirtiniais.

Galimybė sutaupyti palūkanoms

Greiti kreditai klientų mėgiami ne tik dėl to, kad, paraiškos davėjui atitinkant būtinus reikalavimus, yra suteikiami per labai trumpą laiką. Ne mažiau svarbu ir tai, kad šiai finansinei paslaugai dažnai taikomos nuolaidos, specialūs pasiūlymai palūkanoms. Kai omenyje turimi nebrangūs ar ir visai nemokami greiti kreditai akcijos – išskirtinė proga paskolą gauti už simbolinį mokestį. Tiesa, čia laimi greičiausi ir… akyliausi. Kitaip tariant, norint laiku pastebėti nuolaidas, reikia sekti kredito bendrovių pasiūlymus naujienose, ar, prireikus pasiskolinti, nepagailėti laiko, ieškant pačių geriausių paskolos grąžinimo sąlygų. Čia reikėtų paminėti, kad išskirtinės galimybės gauti nemokamą ar labai pigų kreditą priklauso pirmą kartą besikreipiantiems dėl paskolos. Kai kurios įmonės nuolaidas taiko ir klientams, švenčiantiems gimtadienį. Kaip bebūtų, praktiškiausi žmonės visuomet randa būdą sutaupyti. Kalbant apie kreditus, jo toli ieškoti nereikia – internete gausu svetainių, kuriose ne tik pateikiami išsamūs akcijų, taikomų paskoloms, sąrašai, bet ir palūkanų skirtingose bendrovėse palyginimai.

Pabaigai – apie atsakomybę

Dauguma kredito įmonių nepraleidžia progos priminti savo būsimiems ir esamiems klientams apie atsakomybę, su kuria šie sutinka pasirašydami paskolos sutartį. Bene svarbiausias kredito gavėjo įsipareigojimas – uoliai laikytis grąžinimo termino. Vengiantys grąžinti kreditą ar laiku nemokantys įmokų asmenys privalo atminti, kad visi šie nusižengimai gali reikšti papildomus pinigus – delspinigius – arba negrįžtamai pakenkti jų finansinei reputacijai. Greiti kreditai yra tokie pat rimti įsipareigojimai kaip ir bankų paskolos, tad svarbu ne tik išmintingai pasirinkti kredito dydį, grąžinimo laiką, bet ir laikytis sutartų sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.