Kokybiškos spintos stumdomomis durimis

spintos stumdomomis durimisPlanuojate naują kambarių interjerą, tačiau nežinote, kokią spintą pasirinkti? Dabar tai ne problema. Įvairūs baldų salonai savo klientams siūlo pačius įvairiausius baldų komplektus, tarp kurių yra ir unikalių spintų pasirinkimas. Spintos stumdomomis durimis – vienas populiariausių ir praktiškiausių spintos pasirinkimų. Lengvai stumdomos durys ir talpios lentynos leis be jokio vargo sutalpinti pačius įvairiausius daiktus.

Spinta yra unikalus ir būtinas daiktas kiekvienuose namuose. Kur tuomet reikėtų laikyti visus drabužius, patalynę, higienos reikmenis ar kitus daiktus? Spintoje patogu laikyti visą savo garderobą, tad ji dažniausiai yra statoma miegamojo kambaryje arba koridoriuje. Deja, ne visos spintos atitinka namo gyventojų poreikius. Dažnai jos būna per didelės, užima daug vietos, kitais atvejais jos nėra pakankamai talpios ar funkcionalios. Visgi, šiandien galima rasti praktišką spintos pasirinkimą, kuris sutalpins visus drabužius bei neužims daug vietos.

Jei jūsų senoje spintoje netelpa visi daiktai ir ieškote kiek talpesnio bei praktiškesnio sprendimo – spintos stumdomomis durimis yra kaip tik jums. Tai spintos, kurių durelės nesivarsto, o slankiojasi. Dėka to, joms reikia mažiau vietos – taip sutaupoma patalpos erdvė. Negana to, tokio pobūdžio spintos gali būti montuojamos ir per visą patalpos sieną. Tiek per aukštį, tiek per plotį optimaliai išnaudojama spintos erdvė leis sutalpinti itin didelį kiekį drabužių ir tuo pačiu neužims daug vietos.

Dažnai klientai neįvertina spintos pasirinkimo, nes jiems atrodo, jog tai nėra svarbi interjero detalė. Daugelis mano, jog bet kokia gražiai atrodanti spinta yra puikus pasirinkimas jiems. Visgi, ne viskas yra taip paprasta. Tinkamos spintos pasirinkimas priklauso tiek nuo pačios patalpos, tiek nuo joje esančių kitų baldų. Baldai turi tarpusavyje derėti ir neturi užgožti vienas kito. Viskas turi turėti savo vietą.

Įvairiose prekybos vietose galima rasti ne vieną spinta, tačiau tik spintos stumdomomis durimis gali atnešti geriausius rezultatus įvairių patalpų išplanavime. Tokių spintų durelės gali turėti įvairias tekstūras, o prie sienos montuojamos spintos – įvairius pačių lentynų išplanavimus. Tai originalus ir individualiai kiekvienam klientui pritaikytas sprendimas, kuris suteikia puikios ir erdvios spintos pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.