Pastolių nuoma: kai pirkti nesinori

pastolių nuomaVisi, kurie statėsi ar statosi namą arba jį rekonstruoja, puikiai žino, kad, norint pasiekti aukštai esančias ir sunkiai pasiekiamas vietas, būtini pastoliai. Žinoma, galima pasinaudoti ir kopėčiomis arba mediniais ožiais, tačiau tai nėra nei patogus, nei saugus pasirinkimas. Pastolių nuoma – paslauga, kuri pravers visiems, norintiems dideliame aukštyje dirbti stabiliai ir jaustis užtikrintai dėl savo saugumo.

Pastolių nuomos paslaugas teikiančios įmonės, jūsų pageidavimu, pastolius gali atvežti į darbų vietą ir juos sumontuoti, atsižvelgę į jūsų norus ar pastato konstrukcijas,  o pasibaigus statybos darbams juos išsivežti. Taigi, jums nereikės sukti galvos, kur po viso įdėto triūso pastolius sandėliuoti. Be to, svarbu atminti, kad pastolių nuoma užtikrina savo produkcijos kokybę, o profesionalų montuojami pastoliai visada yra stabilesni ir saugesni.

Šiuo metu populiariausia yra modulinių ir fasadinių pastolių nuoma. Pastaruosius reiktų rinktis tada, jei tenka dirbti nestandartinio išplanavimo arba konstrukcijos pastatuose, fasadiniai pastoliai užtikrina, kad net ir sunkiai prieinamas vietas pasieksite patogiai, o visus darbus atliksite kokybiškiau. Tuo tarpu, moduliniai pastoliai yra aukšti ir platūs. Juos reiktų rinktis tada, jei statote namą arba rekonstruojate jį iš pagrindų. Patogus modulinių pastolių išdėstymas neapsunkins darbo net ir itin dideliame aukštyje.

Tiesa, prieš nuomojantis pastolius, reiktų atminti, kad savo sveikata ar net gyvybe rizikuoti tikrai nėra verta, todėl rinkdamiesi pastolius pirmenybę visada teikite kokybei, o ne kainai. Visada pasidomėkite įmone, iš kuriuos nuomojatės pastolius ir kokius pastolius ji siūlo. Tarkim, Rux įmonės pastoliai bei aliuminiai bokšteliai visame pasaulyje yra laikomi saugumo ir kokybės etalonu. Šios įmonės pastoliai turi neslidžius paklotus bei dvigubus turėklus, juose nėra išsikišusių detalių, už kurių būtų galima užkliūti ir susižeisti. Žinoma, šių pastolių nuomos kaina yra kiek aukštesnė, nei neaiškios kilmės produkcijos. Tad, nuomojantis pastolius svarbiausia, kad jie būtų saugūs ir ergonomiški.

Taigi, jei pastolių pirkti nesinori, pastolių nuoma yra išties protingiausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas statantiems ar rekonstruojantiems namus.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.