Plastikiniai langai Kaune – tiks ir seniems namams

plastikiniai langai kaunePlastikinius langus dabar turi dauguma namų. Dauguma – apie 80 proc. Likusieji renkasi medinius. Deja, kalba eina tik apie naujus langus įsidėjusius namus, nes iki šiol labai daug namų stovi su senais vėjo perpučiamais langais, kuriuos nagingi staliai darė prieš… 50 metų. Dabar jų rėmai susikraipę, stiklai barška, dažnas jau pakeistas ir pritvirtintas 4 mažomis vinimis. Vaizdelis rūstus ir šaltas, ypač žiemą, kai visas langas pasidengia stora ledo ir šerkšno pluta. Plastikinis langas išspręstų daugybę problemų, todėl dar yra galimybių juos įsidėti ir nors ir senos statybos name jaustis šiltai.

Plastikiniai langai Kaune parduodami ne vienų pardavėjų ir gamintojų, tad pasirinkimas – tikrai didelis. Kuo didesnis pasirinkimas – tuo geresnė ir kaina. Dėl to plastikiniai langai nėra labai brangi investicija. Jei šildote savo namus malkomis ir jas kiekvienais metais perkate, galite nesunkiai paskaičiuoti – vieno ar dviejų langų pakeitimas gali sutaupyti pusę malkų priekabos. Tiesiog šiluma neišeitų taip greitai ir nereiktų keltis anksti ir kurti ugnies, kad per pusryčius namie būtų šilta – šiluma išsilaikytų nuo vakarykščio kūrenimo. Aišku, stogas turėtų būti irgi ne kiauras. Tuo galima pasirūpinti užkaišius ne tik senais skudurais ar šiaudais, bet ir akmens vata.

Senuose namuose bėdų su šilumos pralaidumu yra ir daugiau, tačiau langai – pirma vieta, nuo kurios reiktų pradėti apšiltinti savo namus. Plastikiniai langai Kaune? Paprastai, jei užsisakote langus, rekomenduojama užsisakyti ir montavimo paslaugą, todėl juos iš Kauno atvežtų į jūsų kaimą ir sumontuotų. Nerekomenduojama langų montuotis pačiam, jei neurite reikalingų įrankių ir patirties. Neteisingai sumontuotas langas praleis šaltį ir bus visai nenaudingas – gražus baltas rėmas, skaidrus dvigubas ar trigubas stiklas ir viskas. Visos investicijos – šuniui ant uodegos. Svarbu, kad montavimo darbai būtų atliekami kokybiškai, naudojant pažangiausias technologijas, skirtas mediniams namams.

Jei jūsų namas yra ne šviesios spalvos, balti plastikiniai langai išsiskirs iš konteksto. Tai galima pakeisti nusipirkus specialios apdailos plėvelės ir baltus rėmus paslėpti. Galima rinktis įvairių tekstūrų raštų, todėl jūsų plastikiniai langai atrodys it mediniai. Aišku, galima juos ir nudažyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.