Renkamės skalbimo mašiną: dydis ir vieta

skalbimo masinosBene geriausias žodis, pristatantis skalbimo mašinas, – būtinybė. Gal prieš keletą dešimtmečių atrodė kitaip, bet dabar, ypač atsižvelgiant į spartų gyvenimo tempą, skalbimo mašinos yra tikrų tikriausia būtinybė. Jos atlieka svarbų darbą ir padeda sutaupyti daug laiko.

Prietaisas neginčijamai reikalingas. Bet kaip nusipirkti, kad vėliau neaplankytų nusivylimas? Yra ne vienas kriterijus, o šiame straipsnyje pakalbėsime apie dydį ir vietą. Dydis ir vieta – du faktoriai, kuriuos netgi galėtume pavadinti esminiais. Pirmasis aspektas susijęs su pačiu įrenginiu, o antrasis – su „infrastruktūra“ (t. y. su prijungimo galimybėmis, su jūsų namų išplanavimu).

Dydis ir vieta

Dažnai atsižvelgiama į tai, kokios talpos skalbimo mašinos pakaktų. Tačiau ne mažiau svarbūs ir išoriniai matmenys. Reikia išmatuoti ne tik dabartinę turimą skalbimo mašiną, bet ir duris – ne tik patalpos, kurioje įrenginys stovi, bet ir lauko duris. Juk reikės kaip nors įnešti… Tad geriau apskaičiuoti galimybes iš anksto, nei vėliau dūmoti prie durų nežinant, kaip „įboginti tą prakeiktą daiktą“.

Jei minėti dalykai apibūdintini kaip „liuks“, tuomet toliau kreipiame dėmesį į patalpas. Prisiminkite, kad prie skalbimo mašinos turės būti prijungtas vandens tiekimas. Skūpumui čia ne vieta – pasak specialistų, skalbimo mašinos galinėje pusėje reikalingas bent 15 cm tarpas.

Namie paprastai veikia ir daug kitų prietaisų. Sunku įsivaizduoti, kad visame būste karaliautų tik skalbimo mašina. Kad šis įrenginys funkcionuotų kaip dera, negrūskite jo ten, kur vargiai telpa. Nesistenkite kišti mašinos ten, kur vos pakanka vietos. Tegul iš šonų lieka po porą laisvų centimetrų. Ir nepamirškite, kad skalbimo metu gali ne tik ūžti, bet ir vibruoti. Ir netgi pasislinkti iš savo vietos. Todėl galima daryti prielaidą, jog šalia skalbimo „monstro“ kokiems nors suvenyrams ne vieta.

Vienos skalbimo mašinos mažesnės, kitos didesnės. Bet kuriuo atveju tai ne kruopelytė. Taigi, mažos kompaktiško automobilio bagažinės nepakaks. Tačiau nusiminti neverta – juk parduotuvės teikia ir pristatymo paslaugas. O geriausia – įsigyti buities prietaisą internetu. Tuomet išvis labai patogu. Ir kainos patrauklios.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.