Santechnikos darbų įkainiai – ne pati svarbiausia paslaugų dalis

santechnikaKainų tema – svarbi, dažnai netgi rėksminga. „Kalafiorų skandalai“ ir kiti reiškiniai skatina pažvelgti į kainų reiškinį atidžiau. Tačiau ne visur skaitinė išraiška pati svarbiausia. Yra sričių, kur pirmoje vietoje – sparta ir kokybė. Santechnikos darbų įkainiai kaip tik ir yra toks pavyzdys.

Kalbant apie santechnikos darbus galima išskirti ne vieną punktą. Nemalonu, kai nėra vandens. O šiaip santechnika apima tiek daug ir netgi prisideda prie kasdienio tempo diktavimo. Juk įprasta, kad grįžus iš darbo ir gaminant valgį kriauklė ir vandens maišytuvas nepriekaištingai funkcionuoja. Ką nors nuplauti – nesudėtinga ir neužima daug laiko. Įprasta ir patogiai naudotis tualetu, o štai sugedęs vandens nuleidimo mechanizmas sukuria nehigienišką aplinką ir vėlgi skatina jaustis nekomfortiškai.

Atsižvelgiant į kiekvieno prietaiso svarbą tampa aišku, kad santechnikos darbų įkainiai nėra pati svarbiausia paslaugų dalis. Dažnai pirmenybė teikiama skubai. Žinoma, tai nereiškia, kad reikėtų verstis per galvą ir kreiptis į kokį pažįstamą, kuris tariasi esąs santechnikas, bet kelia daugiau įtarimų nei pasitikėjimo.

O ar pati brangiausia paslauga bus ir geriausia? Tai klausimas, skatinantis diskutuoti. Vienas dalykas tikrai aiškus – aukštesnių kainų kategorijoje besivaržantys meistrai paprastai nestokoja atsakingumo ir yra pasiruošę kaip reikiant padirbėti, pateikti ne šiaip rezultatą, o tokį rezultatą, kuris iš tiesų pateisins lūkesčius ir prisidės prie jūsų buities komforto.

Įkainių temą galima apibūdinti kaip vinguriuojančią. Niekas nesako, kad maža kaina susijusi su abejotinomis paslaugomis. Tikrai ne, tačiau labai sunku atsakyti, ar paslauga, kuri kainuoja 10 procentų daugiau, bus kokybiškesnė. Dažnai tokia paslauga džiugins geresniu rezultatu, bet ar visada?..

Santechnikos darbų įkainiai vienaip ar kitaip sufleruoja apie darbų profesionalumą. Jei vienur nurodomi keletą kartų mažesni įkainiai, kyla abejonių. Kita vertus, galbūt įkurta nauja įmonė ir mažomis kainomis tikimasi pritraukti klientų. Vienareikšmio atsakymo turbūt nerasime. Bet diskutuoti galima ilgai.

O po diskusijų sutariama, kad svarbiausias vaidmuo tenka kokybei, paslaugų ir meistrų profesionalumui, viso darbo sklandumui. Ir kainų tema netgi nukeliama į antrą planą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.