Statybinių prekių parduotuvė konsultuoja dėl stogo dangos pasirinkimo

statybinių prekių parduotuvė

Statybų darbai reikalauja daug laiko, žinių ir praktikos. Kad viskas būtų atlikta kokybiškai ir sklandžiai, būtina bendrauti su šios srities profesionalais. Statybinių prekių parduotuvė teigia, kad dažniausia pirkėjų klaida – pasidavimas aplinkinių nuomonei ir vadovavimasis klaidingais stereotipais, pvz., kad galima gauti kokybišką prekę už mažą kainą, o pardavėjas – visai nesvarbus kriterijus. Deja, toks požiūris gali tapti itin brangių klaidų priežastimi ir netrukus pareikalauti didelių išlaidų stogo remonto darbams.

Kokiais kriterijais vadovautis?

Stogo dangos pasirinkimas visų pirma priklauso nuo suplanuotos stogo konstrukcijos. Šios gali skirtis individualiu atveju, be to, paprastai namo projektuotojai numato optimaliausią sprendimą stogo dangai, todėl verta atsižvelgti į projekto tipą. Šiuo atveju reikia žinoti, kad kai kurios stogo dangos yra nerekomenduojamos dėl neracionalaus jų panaudojimo, t. y. vienos dangos siūlomos plokštiems stogams, kitos – šlaitiniams. Jei abejojate, siūlome pasitarti su šios srities ekspertais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus, padės apskaičiuoti ir numatys, kuri danga tinkamiausia jūsų atveju. Dangos pasirinkimui daug įtakos turi ir estetinis jų vaizdas, kadangi nuosavas namas – ne vien dėžutė, skirta gyvenimui, bet ir gyvenamoji aplinka, kuria didžiuojamės, kitaip sakant, neretai per savo namą rodome savo požiūrį į gyvenimą, statusą ir vertybes. Laikantis darnos principo, siūloma rinktis tokį stogą, kuris derėtų ir prie šalia esančių namų.

Populiariausios stogo dangos Lietuvoje

Populiariausias lietuvių pasirinkimas – čerpinė stogo danga ir PVC danga. Pastaroji vertinama dėl itin patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Tokia danga nėra brangi, tačiau užtikrina ilgaamžę eksploataciją, be to, leidžia realizuoti itin plačias stiliaus galimybes. Ilgą laiką buvo manoma, kad PVC danga yra gana garsi, tačiau šiuolaikiniai statybų sprendimai visus trūkumus pašalino, priešingai – minėtoji danga tampa populiariausia medžiaga visoje Europoje senų stogų restauracijai ir naujų stogų dengimui. Žinoma, nepaisant PVC dangos privalumų, ši konstrukcija savo estetinėmis savybėmis ir ilgaamžiškumu pralošia šalies gyventojų pamėgtoms čerpėms, kurių eksploatacijos laikas gali siekti net 80–100 metų. Čerpiniai stogai vertinami dėl nepriekaištingos elegancijos ir kuriamo prabangos įspūdžio. Deja, tai gana brangus sprendimas, kurį ne kiekvienas pirkėjas gali sau leisti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.