paskolos iš žmoniųJūsų namų plotas nėra labai didelis, todėl galvojate kokiais būdais būtų galima padidinti visą erdvę remonto metu? Jeigu namus atnaujinsite kartu su buitine technika ir baldais, tai pastaruosius turėtumėte rinktis atsižvelgiant į integravimo galimybes. Integruojami baldai ir buitinė technika padės sumažinti  užimamą namų plotą kaip reikiant. Žinoma, tam jums reikės ir lėšų, nes vis dėlto – integruojami baldai ir buitinė technika dažniausiai kainuoja daugiau. Tačiau jeigu galvojate kaip išvengti milžiniškų išlaidų, tuomet galbūt reikėtų viską pirkti internetu ir aišku – lizingu. Išsimokėtinai integruojamus baldus ir buitinę techniką galite įsigyti kartu ir su montavimo darbais, tačiau ieškant el. parduotuvės, būtina pasižiūrėti ar joje yra siūlomos montavimo paslaugos.

Užsisakant baldus ir buitinę techniką internetu, reikėtų pirmiausiai įvertinti kainas. Kai kuriose el. parduotuvėse nustatomi gana aukšti baldų ir buitinės technikos antkainiai, todėl jeigu vienoje vietoje matote aukštas kainas, tai pasižiūrėkite ką siūlo kiti pardavėjai – tikėtina, kad kitose el. parduotuvėse kainos bus mažesnės, nes ne visi pardavėjai užsideda vienodai aukštus antkainius. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad integruojamą buitinę techniką ir baldus reikėtų pirkti atskirai – vienus vienoje, kitus – kitoje el. parduotuvėje. Trumpai tariant, kiekvienoje srityje konkurencija yra skirtinga, todėl jeigu baldus ir buitinę techniką rinksitės vienoje vietoje, tai turbūt ir mokėsite nemažas sumas.

Taip pat galvojantiems kaip būtų galima sutaupyti pinigų, reikėtų ieškoti tokių el. parduotuvių, kurios turi partnerius lizingavimo srityje. Tai reiškia, kad didžiausios internetinės parduotuvės dažniausiai yra sudariusios partnerystės sutartis su lizingo kampanijomis. Jos padėtų visą buitinę techniką ir baldus įsigyti išsimokėtinai. Tiesa, išsimokėtinai pirkti gal ne visi – tik mokūs ir gaunantys pajamas gali pasinaudoti šia galimybe.

Blogiausiu atveju, jeigu nerandate pigių integruojamų baldų ar buitinės technikos, reikėtų pasižiūrėti ką siūlo kredito įstaigos ir sutelktinio finansavimo platformos. Galite tiesiog imti paskolą jų įsigijimui ir tiek. Turite žinoti ir tai, kad paskolos iš žmonių šiuo metu gaunamos su mažesnėmis palūkanomis bei ne tokiais griežtais reikalavimais kaip skolinantis iš bankų.

biuro kėdėsBiure per dieną paleidžiame mažiausiai 8 valandas, tad visų svarbiausias baldas  čia – patogi kėdė. Tinkama biuro kėdė padeda užtikrinti, kad darbas būtų produktyvus bei nežalotų sveikatos. Gera kėdė turi tinkamą atramą, todėl sumažėja nugaros skausmai, patogu pasidėti rankas ir laikyti kojas, nepatempiami raumenys. Taigi kaip išsirinkti gerą biuro kėdę?

Pirmiausiai atkreipkite dėmesį į šiuos kelis svarbius dalykus:

 • Asmens, kuris naudosis kėde, ūgį bei svorį, kūno sudėjimą.
 • Į laiką, kurį tenka praleisti ant kėdės nuo jos nepakilus.
 • Į laiką, praleidžiamą intensyviai dirbant kompiuteriu, telefonu ar sėdint už stalo.
 • Į tai, ar darbo vietoje kartas nuo karto tenka padirbėti atsistojus.
 • Kiek laiko darbe tenka dirbti atsilošus, o ne palinkus?
 • Ar darbo vietoje taip pat tenka dirbti prie kilnojamo stalo, priimamajame ar stovėti už prekystalio?
 • Kokia grindų danga patalpoje – minkšta ar kieta?
 • Kiek pinigų esate pasiruošę investuoti į konkrečią darbo vietą?

Ieškodami vadovo kėdės žinokite vieną svarbų principą – pagaminti kokybiškas, šiuolaikiškas ir, svarbiausia, ergonomiškas kėdes kainuoja daug brangiau, todėl ir pačios kėdės neatsieis pigiai. Ypač geros kokybės kėdės gaminamos patentuojant tiek mechanizmus, tiek ir dizainą, todėl kaina natūraliai tampa gerokai didesnė, tačiau tokių kėdžių pirkti nebūtina – el. parduotuvėje https://www.b-a.eu/c1988/Vadovo-kedes rasite kėdžių, kurių kokybė netgi viršija patrauklias kainas.

Geriausia, jei kėdė reguliuojama. Visų pirma, reguliuojamas pats kėdės aukštis, antra, atlošo pasivirimo kampas. Per dieną norisi sėdėti keičiant pozas, todėl reguliuojama kėdė įgauna daugiau pranašumų. Taip pat ji labai pravers, jei ta pačia darbo vieta naudosis daugiau nei vienas darbuotojas. Reguliuojama kėdė leis dirbti nepavargstant, išvengsite nugaros ir raumenų skausmų. Jei kėdė tinkamai sureguliuota, kiekviena kūno dalis turi tvirtą atramą ir taip užtikrinama gera kraujotaka.

Vadovo kėdės turi būti pagamintos iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų. Sutikite, toks daiktas perkamas tikrai ne vieneriems metams, tad jei jūs pasiruošę investuoti, kėdė turi būti verta tų investicijų. Kėdės sėdimoji dalis ir atlošas turėtų būti pakankamai minkšti, tačiau drauge ir tvirti.

Jei turite antsvorio, kažkaip ypatingai kėdės rinktis nereikėtų, tiesiog vėlgi verta atkreipti dėmesį į tai, ar kėdė tvirta, į ratukus, porankius, jungtį tarp nugarėlės ir korpuso, pakėlimui ir nuleidimui skirtą mechanizmą.

Verta atkreipti dėmesį ir į medžiagas, kuriomis aptraukiamos kėdės. Anksčiau labai populiari buvo natūrali oda, dirbtinė oda. Tačiau vis dažniau pasirenkamas gobelenas ar specialiai išdirbta vilna. Pastarieji audiniai gali tarnauti ilgiau net už dirbtinę odą.

Geresni kėdžių vadovams ratukai – ne plastikiniai, bet mediniai: jie mažiau braižys grindis ir skleis mažesnį triukšmą. Ratukai kėdei riedant neturėtų strigti bet, žinoma, jei kėdė grindimis rieda pernelyg lengvai, tai irgi nėra aukštos jos kokybės požymis.

 

 

baldų prekybaVakarų pasaulyje minkštų baldų pasiūla kasmet auga. Tai lemia ne tik gerėjanti finansinė gyventojų padėtis, bet ir besikeičiantys vartotojų poreikiai. Paprastai baldai perkami 5–8 metams – keičiantis gamybos technologijoms ir interjero madai, baldai pasensta ne fiziškai, o morališkai. Be to, kiekviena didesnė baldų gamybos įmonė bent kartą per metus savo klientus kviečia į naują minkštų baldų kolekcijos pristatymą ir supažindina gyventojus su ateinančių metų dizaino tendencijomis bei naujausiais technologiniais sprendimais.

Išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančius minkštus baldus nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Be to, baldų prekyba Lietuvoje nėra tokia paklausi – didžiosios mūsų kaimynės šiame sektoriuje lenkia mus net kelis kartus. Minėtąją stagnaciją lemia nusistovėjęs vyresniosios kartos požiūris, kad minkšti baldai gali tarnauti ir 30 metų, be to, Lietuvoje jaučiamas vartotojiškos kultūros trūkumas, t. y. pirkėjui kur kas svarbesnė baldo kaina, o gaminio kokybė nustumiama į antrąjį planą. Tiesa tokia, kad minkšti baldai tarpusavyje skiriasi ne tik stilistiniais niuansais, bet ir detalių jungimo būdais, vidinės konstrukcijos medžiagomis bei apmušalų kokybe.

Baldų prekyba paremta vartotojų lūkesčių ir poreikių įgyvendinimu, todėl ieškodami kokybiškų minkštų baldų, visų pirma turite įvertinti tiek vidinės konstrukcijos, tiek dizaino dermę. Baldas turi derėti prie bendro būsto interjero, jis turi būti komfortiškas ir ergonomiškas, todėl objektyviai įvertinkite sėdimos vietos aukštį, gylį, atlošo išlinkimus bei galimybę prisitaikyti prie žmogaus kūno formų. Vertindami vidinę gaminio konstrukciją, rinkitės baldą, kurio surinkimui buvo naudota lapuočių mediena ir klijuota fanera. Kai kurioms detalėms tinka ir kokybiška spygliuočių mediena. Prieš įsigydami baldą, įsitikinkite, kad lanksčioji jo konstrukcija yra patikima ir tvirta. Įvertinkite vidinių detalių jungimo būdus – rekomenduojama rinktis metalines sąvaržas ir varžtus ar klijuotą medieną. Jie minkštų baldų karkasai surinkinėti kabėmis, greičiausiai toks gaminys bus ne tik netvirtas, bet ir trumpaamžis. Tiesa, tokie baldai kainuoja kur kas mažiau.

Minkštų baldų prekyba siūlo įspūdingo dizaino, skirtingos formos ir raštų baldus, papuoštus išskirtinai švelniu ir minkštu audiniu. Vis dėlto vertindami minkštąsias baldų dalis, išlikite objektyvūs, kadangi tai dažniausiai naudojama ir labiausiai dėvima vieta. Jei šiai konstrukcijai naudojamas porolonas, tuomet po juo privalo būti įmontuotos plokščios spyruoklės arba tvirti ir pinti diržai iš gumos. Įvertinkite porolono tankį – sėdynės srityje jis neturėtų būti mažesnis kaip 25 kg/m3. Vienas geriausių variantų sėdimai daliai formuoti yra lateksas, tačiau toks gaminys kainuos kur kas brangiau. Tiesa, minkštų baldų gamybai ir jų formavimui gali būti naudojamos ir plunksnos, pūkai, arklio plaukai, šiaudai ir kitos medžiagos, kurių pageidauja klientas.

Vertindami baldo audinį, atsižvelkite į jo dizainą – jis turi derėti prie pasirinkto baldo stiliaus ir bendrojo namų interjero. Atidžiai išsinagrinėkite techninius audinio duomenis bei audinio sudėtį. Nepamirškite, kad kuo audinys yra natūralesnis, tuo brangiau jis kainuos ir bus sunkiau prižiūrimas. Be to, pagalvokite apie augintinius – jei turite šuniuką ar katę, atsisakykite apmušalų su austine tekstūra, kadangi tokie audiniai greitai susidėvės.

baldaiAr Jums laikas atsinaujinti ir ieškote, kokie nauji baldai namuose galėtų padėti sukurti naują namų įvaizdį? Lietuvoje gausu vietų, kur galite įsigyti baldus skirtingoms namų erdvėms. Tačiau tiesa paprasta, kad nepaisant to, baldai internetu pirkti ar įprastoje baldų parduotuvėje, tenka susidurti su ne itin draugiškomis kainomis.
Tačiau esama vietų, kur baldai namams gali nebūti per brangūs. Tai visiškai realu. Baldai svetainei, miegamajam, virtuvei ar kitam namų kampeliui nebūtinai turi atimti visą atlyginimą ar dar daugiau. Štai Jums keletas vietų, kur kokybiški baldai is Lenkijos ar kitų šalių parduodami prieinamomis kainomis.

 • Iš rankų į rankas. Vienas populiariausias būdas apsipirkti šiandien jau yra internetas. Baldai internetu taip pat yra gana populiari prekė. Viena vieta, kur internete galite įsigyti nebrangių baldų, tai yra skelbimai, kur parduodami panaudoti baldai vilnius ar kitas didmiestis tam puikiai tinka, nes pamatę patrauklų skelbimą, galite nuvykti pas pardavėją apsižiūrėti. Dažniausiai per skelbimus itin pigiai parduodami žmonių jau naudoti ne tik pagal specialius reikalavimus gaminti baldai, bet ir firminiai siguldos baldai ar kitų gamintojų gaminiai.
 • Išsiparduodame. Kita puiki vieta ir galimybė įsigyti baldų už ne per daug didelę sumą – išparduotuvės. Dažniausiai čia parduodami net ir nauji baldai akcija jiems taikoma tam tikru metu. Išparduotuvėje galite įsigyti visiškai naujus baldus ir džiaugtis prieinama jų kaina, nereikia baimintis dėl broko ar nekokybiško gaminio. Dažniausiai didmiesčių parduotuvėse taip išparduodami baldai vilnius, Kaunas ar kitas miestas tokių turi po kelias.
 • Meistrų pagalba. Ar esate girdėję, kad daug sumokame už gamintojo vardą ir gražią etiketę? Baldai – ne išimtis. Tokia tiesa, kad ir svetaines baldai kainuos brangiau, jei juos pirksite pas žinomą pardavėją. Todėl puikus būdas sutaupyti – kreiptis į tuo užsiimantį specialistą. Baldai gamyba, medžiagos ir darbas gali kainuoti pigiau pas specialistą, todėl pravartu pasidomėti, ką jis gali Jums pasiūlyti. Dažniausiai į tokius laisvai samdomus dailides kreipiamasi, kai ieškomi unikalūs, netradicinių sprendimų virtuves baldai ar norima atnaujinti jau turimus baldus namuose. Jei nusprendėte kreiptis pas specialistą, pasidomėkite, kokias paslaugas jis gali Jums pasiūlyti. Gal tikrai turėsite proga pasidžiaugti pigiu darbu, o baldai Jūsų namuose bus išskirtiniai ir kokybiški.