lankstai

Renkantis naujus baldus, dažniausiai pirmiausia ieškome gražaus atvaizdo, prie mūsų suplanuoto projekto tinkančių spalvų ir formų. Tik antroje vietoje imame galvoti apie medžiagą, iš kurios baldai pagaminti. Kai kurie klientai nė neslepia, kad baldo išvaizdai skiria daugiau dėmesio, nei jo funkcionalumui. Mažai pirkėjų pasidomi ir tuo, iš kokio metalo pagaminti baldo durų lankstai ar kitos tvirtinimo detalės. Nors būtent šie smulkūs elementai gali nulemti baldo tarnavimo laiką ir apibrėžti jo kokybę.

Ką reikėtų žinoti apie furnitūrą?

Baldų tvirtinimo detalės arba furnitūra – tai yra tie baldo elementai, kurie suteikia baldui funkcionalumą. Tai yra ir durų vyriai, ir varžtai, ir stalčių bėgeliai, ir netgi rankenėlės. Visa tai, kas leidžia baldui judėti vienokia ar kitokia trajektorija yra priskiriama prie baldų furnitūros. Labai svarbu žinoti, jog būtent ji yra svarbus baldų elementas. Nuo to, kokia yra baldų furnitūra, priklauso ir baldo funkcionalumas.

Durų vyriai yra kone pati svarbiausia durų dalis. Visai nesvarbu, ar renkatės vidaus namų duris, ar lauko duris, ar nedidelę spintelę su durimis, visos durys tvirtinamos lankstais. Nuo jų pasirinkimo priklauso durų judėjimo trajektorija ir kokybė.

Kokie durų lankstai – geriausias sprendimas?

Gamintojai siūlo kelių skirtingų tipų lankstus durims. Pavyzdžiui, renkantis klasikinius lankstus, kurie yra dažniausiai naudojami tvirtinant lauko duris, verta nepamiršti pasirūpinti atraminiais guoliais, kurie užtikrins, kad durys varstysis patogiau ir tyliau. Tai ypač aktualu žinoti, jeigu įsigytas naujas duris ketinate tvirtinti ir montuoti patys. dažniausiai lauko durims naudojami plieniniai arba žalvariniai lankstai. Pastarieji- ypač geras sprendimas, norint apsaugoti detales nuo korozijos.

Dar vienas patikimas sprendimas lauko durims – iš cinkuoto plieno gaminami įsukami durų vyriai. Jie lengvai pritaikomi montuojant duris su užlaida, kai durims reikia suteikti galimybę lengvai ir be pasipriešinimo judėti horizontalia ar vertikalia kryptimi.

Metalinėms durims montuoti dažniausiai pasirenkami virinami durų lankstai. Jie dažniausiai pritaikomi montuojant metalines duris prie baldų, taip pat tvirtinant vartelius. šie tvirtinimo elementai gaminami iš nerūdijančio metalo, todėl galite būti tikri, kad vartai ilgus metus atliks savo funkciją.

Įrenginėjant vidaus duris, geriausiai rinktis paslėptus durų vyrius. Tai sprendimas, kuris suteikia subtilumo ir atrodo itin moderniai, kadangi šių tvirtinimo elementų nė nesimato. Tai dažnai taikomi tvirtinimo elementai, montuojant ne tik vidaus duris, bet ir kuriant funkcionalius bei šiuolaikiškus baldus su durimis. Pavyzdžiui, drabužių spintas ar indaujas.

 

baldai

 

Kiekvienas baldas namuose yra svarbus. Kiekvieno paskirtis vis kitokia, bet galima išskirti porą esminių aspektų – dizainą ir praktiškumą. O ar galima ne tik gerą daiktą išsirinkti, bet ir sutaupyti? Pasirodo, taip. Tam tereikia užsukti į internetinę parduotuvę BaldųSalė.lt. O čia galite kuo įdomiausiai pasižvalgyti.

Internetinėje parduotuvėje matome meniu, kuriame išvardyta VIRTUVĖ, SVETAINĖ, MIEGAMASIS ir kt. Aktualu paminėti, kad yra ir skiltis IŠPARDAVIMAS. Čia užsukus pasitinka ypatingi pasiūlymai. Pavyzdžiui, minkštas kampas, kainavęs 739 eurus, dabar siūlomas vos už 499. Skirtumas nemenkas. Ką ir kalbėti apie išskirtinio dizaino sekciją, kurios kaina sumažinta nuo 810 iki 565 eurų.

Tie ypatingi pasiūlymai perkant baldūs tampa tikru palengvinimu. Jei statote ar remontuojate namą, tenka nemažai skaičiuoti, paskirstyti lėšas. Tad viena dešimtis eurų čia, kita dešimtis čia… O jei pavyksta nors kiek sutaupyti, atsiranda daugiau galimybių įgyvendinti daugiau planų.

Be abejo, priimtina kaina yra svarbus argumentas. Tačiau tai dar ne viskas. Jeigu vienas stalas kainuotų kone perpus mažiau nei kitas, tačiau atrodytų kur kas prasčiau ir nekeltų patikimo įspūdžio, tikriausiai būtumėte linkę pirkti brangesnį produktą. Nes reikšmės nestokoja užtikrintumas. Norisi būti užtikrintiems. Ką ir kalbėti apie dizainą – patinka arba nepatinka. Jei nepatinka, mažesnė kaina nelabai imponuoja.

Taip aptariant įdomią temą ima formuotis mintis apie platų asortimentą. Kai jis išties gausus, atsiranda galimybė kalbėti apie kainas ir kt., apie tai, ką norime įsigyti ir ko nenorime. Mažiau kompromisų ir daugiau sprendimų, patinkančių visapusiškai.

Bet geri baldai visuomet privers gerokai patuštinti piniginę, ar ne? Ne, jei žinote adresą BaldųSalė. O ypač patrauklios kainos – skiltyje IŠPARDAVIMAS. Neprošal apsižvalgyti kiekvienam, remontuojančiam ar dar tik ketinančiam remontuoti namus. O gal tiesiog atėjo laikas pakeisti stalą ar lovą? Išsirinksite ir veikiausiai netgi sutaupysite!

 

 

stalai

Kokie gi stalai tinka nedideliems, bet judriems butams? O name su dideliu valgomuoju? Atrodo, kad stalai visur vienodi, tačiau tai tikrai nėra visiškai taip. Šiame straipsnyje pabandysime padiskutuoti, kokie būna virtuviniai stalai, ir ko iš tikrųjų jums reikia.

Kiek turite šeimos narių? Tris, keturis, o gal ateityje bus ir penki? Neatmeskite tokios galimybės. Stalas jums tarnauja 10-20 metų, o per tiek laiko jūsų šeima gali ženkliai padidėti. Idealiausia įsigyti bent 6 vietų stalą. Prie jo tilps 5 asmenų šeima, taip pat ir šuo turės aplink ką pasisukioti… Atėjus svečiams, toks stalas tikrai pravers.

Beje, dėl svečių. Ar daug pas jus draugų ateina per įvairius vakarėlius ir pasisėdėjimus namuose? Nuo to priklauso, kiek vietų reikia papildomai. Paprastai virtuviniai stalai gali būti prailginami 40-50 cm pločio plokštėmis. Tokios plokštės visiškai pakanka 2 žmonėms. Jei reikia daugiau, teks pasiieškoti modelių, kurie turi galimybę prailginti stalą 2 plokštėmis. Jei gerai susispaudus, ilgajame krašte gali tilpti jau nebe 5, o 6 žmonės, tad toks stalas sutalpins net 12 žmonių. O tai jau visa kompanija!

Kokia spalva tinkamiausia stalui? Paprastai stalai yra tamsūs arba šviesūs. Jie retai kada būna vienspalviai, dažniausiai su medžio imitacija. Koks tai medis priklauso nuo gamintojų išmonės ir šeimininkų grožio suvokimo. O štai spalvas reiktų rinktis atidžiai. Šviesus stalas tinka ten, kur grindys ir virtuvės baldai bei interjeras yra tamsus. Kontrasto principas galioja renkantis stalą. Jei interjeras šviesus, stalas gali būti tamsiai rudas arba tamsiai pilkas. Pilka spalva dabar yra dominuojanti grindų spalva, todėl galima derinti prie interjero ir gradavimo principu, kai tam tikri virtuvės interjero elementai turi būti panašios spalvos su šviesėjančiais arba tamsėjančiais atspalviais. Pavyzdžiui, baltos spintelės, pilkas stalas ir tamsiai pilkos grindys atrodo visai neblogai. Kai virtuvės baldai yra raudonos spalvos, stalas galėtų būti irgi panašaus atspalvio. Kontrastas raudonai – visiškai baltas arba juodas. Rinkitės atsižvelgdami į grindų spalvą. Jei ji tamsi, stalas gali būti šviesus. Virtuvėje būnate gana ilgą laiką, tad reiktų vengti labai tamsių spalvų, sugeriančių šviesą. Gyvenate juk ne dūminėje pirkioje, pajuodusioje nuo suodžių…

Stalo kojos turėtų būti masyvios. Taip išvengsite atsitiktinio pastūmimo, kai į jį atsiremsite. Vaikai tokio stalo iš viso pastumti negalės (bent jau kurį laiką). Nepamirškite, kad kėdes derinsite prie stalo spalvos. Rinkitės stalus išmintingai, ir jūsų virtuvė atrodys idealiai.

paskolos iš žmoniųJūsų namų plotas nėra labai didelis, todėl galvojate kokiais būdais būtų galima padidinti visą erdvę remonto metu? Jeigu namus atnaujinsite kartu su buitine technika ir baldais, tai pastaruosius turėtumėte rinktis atsižvelgiant į integravimo galimybes. Integruojami baldai ir buitinė technika padės sumažinti  užimamą namų plotą kaip reikiant. Žinoma, tam jums reikės ir lėšų, nes vis dėlto – integruojami baldai ir buitinė technika dažniausiai kainuoja daugiau. Tačiau jeigu galvojate kaip išvengti milžiniškų išlaidų, tuomet galbūt reikėtų viską pirkti internetu ir aišku – lizingu. Išsimokėtinai integruojamus baldus ir buitinę techniką galite įsigyti kartu ir su montavimo darbais, tačiau ieškant el. parduotuvės, būtina pasižiūrėti ar joje yra siūlomos montavimo paslaugos.

Užsisakant baldus ir buitinę techniką internetu, reikėtų pirmiausiai įvertinti kainas. Kai kuriose el. parduotuvėse nustatomi gana aukšti baldų ir buitinės technikos antkainiai, todėl jeigu vienoje vietoje matote aukštas kainas, tai pasižiūrėkite ką siūlo kiti pardavėjai – tikėtina, kad kitose el. parduotuvėse kainos bus mažesnės, nes ne visi pardavėjai užsideda vienodai aukštus antkainius. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad integruojamą buitinę techniką ir baldus reikėtų pirkti atskirai – vienus vienoje, kitus – kitoje el. parduotuvėje. Trumpai tariant, kiekvienoje srityje konkurencija yra skirtinga, todėl jeigu baldus ir buitinę techniką rinksitės vienoje vietoje, tai turbūt ir mokėsite nemažas sumas.

Taip pat galvojantiems kaip būtų galima sutaupyti pinigų, reikėtų ieškoti tokių el. parduotuvių, kurios turi partnerius lizingavimo srityje. Tai reiškia, kad didžiausios internetinės parduotuvės dažniausiai yra sudariusios partnerystės sutartis su lizingo kampanijomis. Jos padėtų visą buitinę techniką ir baldus įsigyti išsimokėtinai. Tiesa, išsimokėtinai pirkti gal ne visi – tik mokūs ir gaunantys pajamas gali pasinaudoti šia galimybe.

Blogiausiu atveju, jeigu nerandate pigių integruojamų baldų ar buitinės technikos, reikėtų pasižiūrėti ką siūlo kredito įstaigos ir sutelktinio finansavimo platformos. Galite tiesiog imti paskolą jų įsigijimui ir tiek. Turite žinoti ir tai, kad paskolos iš žmonių šiuo metu gaunamos su mažesnėmis palūkanomis bei ne tokiais griežtais reikalavimais kaip skolinantis iš bankų.

Vaikų darželio baldaiKiekviename  darželyje galėtume rasti puikiai matomus, tačiau nebylius mokytojus. Šie kiekvieną vaiką veikia paprastu, tačiau kartu ir tokiu sudėtingu būdu, kad mažieji patys nesuvokia, kokią įtaką tylieji mokytojai jiems daro. Mokytojai, apie kuriuos kalbama – darželio sienos, jo erdvės dizainas ir darželio baldai. Kiekvienas jų – svarbus mokymosi įrankis, turintis didžiulės įtakos vaikams. Viena pagrindinių darželio interjero užduočių – ugdyti kūrybiškumą, savarankišką mąstymą ir fizinį bei emocinį saugumą.

Gerai suprojektuoti darželio baldai skatina vaiko augimą, vystymąsi. Įsivaizduokite, kad esate šešiametis, sėdintis prie darbo stalo. Jūsų kojos tvirtai remiasi į žemę, turite pakankamai erdvės laisvai judėti, pakanka vietos popieriui ir rašymo priemonėms. Dalijatės stalu su keliais draugais, bet visi galite netrukdomai atlikti užduotis. Jūs kupini entuziazmo, kartais persimetate keliais žodžiais su bendraamžiais, bet tuo pat metu susikaupę atliekate užduotis. Jūs džiaugiatės spalvomis, kurias renkatės, didžiuojatės savo darbu, esate net šiek tiek nustebę dėl to, kaip puikiai jums sekasi. Dabar susimąstykite, kad ši akimirka kiekvieną dieną kartojasi mažųjų darželinukų, besimokančių jiems naujų dalykų, gyvenime. Taigi vaikams suteikiamos priemonės, baldai, taip pat mūsų bendravimas su jais, atlieka pagrindinį vaidmenį, vaikams įgyjant žinių.

Kiekviena darželio interjero detalė yra svarbi. Įsivaizduokite prieš tai minėtą scenarijų vaikui dirbant, tik su perkrautu stalu ir per maža kėde. Vaikui piešiant vaivorykštę, stalas sudreba. Galite tik numanyti mažylio, ką tik išmokusio piešti vertikalią liniją, sutrikimą. Atsakingumas ir kiekvienos detalės svarbos suvokimas, užsakant baldus darželiui, garantuoja sėkmingą vaiko žaidimą, vystymąsi ir tobulėjimą.

Darželio kėdės ir stalai turi vaikams idealiai tikti. Baldai turėtų vaikams tikti kaip drabužiai. Kai vaikai, dirbdami ar žaisdami, sėdi prie stalo, jie turėtų be vargo kojomis siekti grindis, kad galėtų jaustis saugiai ir stabiliai, kažką kurdami. Kasdieną jie įgyja tiek daug naujų įgūdžių – nepatogiai sėdėdami, jie negali susikaupti darbui. Taip pat itin svarbu, kad kėdės bet kokio ūgio ir svorio vaikams dirbant leistų jaustis patogiai.

Tinkamai parinkti vaikų darželio baldai gali tapti puikiu mokymo įrankiu ir suteikti vaikams galimybę toje erdvėje jaustis nepriklausomai ir saugiai. Vaikai pamažu žinos, ką daryti, supras, ko iš jų tikimasi, ir sėkmingai sieks jiems iškeltų mažyčių tikslų.

biuro baldu nuoma

Samdant darbuotojus įmonės turi keletą variantų. Darbdaviai gali pasiūlyti neterminuotą, ilgalaikę ar trumpalaikę darbo sutartį, priklausomai nuo to, kiek planuojama išlaikyti darbo vietą. Žinoma, pasibaigus terminuotai sutarčiai visuomet yra galimybė ją pratęsti, jei darbdaviui yra priimtinas darbuotojas ir jo veiklos metodais. Nors palyginimas ir keistas, tačiau su biuro baldais galioja ta pati taisyklė. Kai kurios įmonės net nesvarsto kitų galimybių ir perka biuro baldus, kiti, atviresni naujovėms, renkasi ilgalaikę ar trumpalaikę biuro baldų nuomą. Besikeičiančios rinkos sąlygos bei ne per seniausiai įvykusi ekonominė krizė išmokė įmonių savininkus taupyti bei reikalui esant kiek įmanoma labiau apkarpyti išlaidas. Būtent tada Jungtinių Amerikos Valstijų verslininkų dėmesį patraukė tuo metu nauja rinkoje paslauga – biuro baldų nuoma.

Įsigyjant baldus, nesvarbu ar tai būtų biuro spintos ar stalai, dažniausiai pirmenybė teikiama ilgaamžiams baldams. Iš pirkėjo perspektyvos – taip nemaža biuro baldų pirkimui skiriama suma „išsidėlioja“ per ganėtinai ilgą laiką. Tačiau pamirštama įvertinti, kad po kelerių metų, kai baldus reikės atnaujinti, vėl lauks tokios pat didelės išlaidos. Taigi nedidelis kasmėnesinis baldų nuomos mokestis gali palengvinti išlaidų naštą ne tik didelėms korporacijoms, tačiau ir naujai besikuriančioms nedidelėms įmonėms. Pastaruoju metu itin paplitę startuoliai – ne išimtis. Dažnai tokios įmonės kuriasi be didelių pirminių investicijų, tad ir biuro baldų įsigijimas vienu kartu – pakankamai didelė finansinė našta. Biuro baldų nuoma taip pat patraukli ir kompanijoms, kurioms dėl vienų ar kitų priežasčių prisireikia įrengti laikinus biurus – tokiu atveju galima baldus išsinuomoti tik trumpam laikui. Taigi verslo poreikiai verčia baldų gamintojus ir pardavėjus taikytis prie pokyčių ir siūlyti kuo lankstesnes paslaugas. Taip siekiama ne tik padidinti pardavimus, bet ir patenkinti kliento poreikius bei jį išlaikyti. Juk patenkintas klientas garantuotai pritrauks naujų klientų, taigi verslo sėkmė – garantuota.

Biuro baldų nuoma užsiimančios įmonės įprastai stengiasi užtikrinti visus kliento poreikius, tad asortimente būna ne tik biuro spintos, kėdės ar lentynos. Tokios įmonės siūlo kompleksines paslaugas, kurios turėtų užpildyti biurą nuo a iki ž, o užsakovui visiškai nereikėtų rūpintis baldais. Bet kuriuo atveju, sprendžiant ar konkrečiai įmonei yra tinkama baldų nuomos paslaugos koncepcija, derėtų atlikti įvairius skaičiavimus bei atsižvelgti į įmonės finansinius pajėgumus. Tuo labiau, kad rinkoje yra ne tik įvairių paslaugos tiekėjų, bet ir įvairių sutarčių tipų. Neabejotinai, apsvarsčius visus galimus variantus ir pasirinkus tinkamiausią, sutaupyti galima tikrai didelius pinigus.

 

mediniai baldai 

Natūralus medis – tai puiki medžiaga, iš kurios pagaminti baldai atrodo itin autentiškai, yra kokybiški bei patvarūs. Jau nuo seno mūsų tautiečių pamėgtas medis leidžia improvizuoti atspalviais, dekoracijomis, raižiniais bei apdirbimo galimybės. Būtent todėl mediniai baldai dažniausiai laikomi prestižiniais ir kainuoja kiek daugiau nei įprasti baldai. Vis dėlto, įsigijus aukštos kokybės daiktą, būtina jį tinkamai prižiūrėti. Kaip rūpintis baldais iš medžio? 

 • Nelaikykite baldų tiesioginėje saulės šviesoje, nes jie gali išblukti;
 • Mediniai baldai turi būti laikomi kuo toliau nuo radiatorių, kondicionierių ar orlaidžių: jiems kenkia temperatūros svyravimai;
 • Ant paviršiaus išsiliejus vandeniui, baldus reikėtų kuo greičiau nusausinti, nes vanduo gali palikti nepageidaujamų baltų dėmių;
 • Ypač atsargiai elkitės su alkoholiniais gėrimais: cheminės medžiagos, esančios juose, gali sugadinti apdailą;
 • Mediniai baldai, esantys kieme, gali būti smarkiai paveikti drėgmės, temperatūros ar vėjo, todėl padenkite juos impregnantu, skirtu medienos apsaugai;
 • Baldus laikant lauko sąlygomis, patariama pasirūpinti pastoge, o žiemą juos perkelti į uždaras patalpas, antraip baldai pakeis išvaizdą, sutrūkinės;
 • Baldai turi būti valomi su gerai susigeriančiomis medžiagomis, kad reikėtų kuo mažiau trinti.

 

Lakuotiems baldams valyti naudokite muiluotą vandenį. Jis padės pašalinti susikaupusias dulkes, purvą. Jei baldai turi smulkių įbrėžimų, į medžio paviršių įsigėrusių dėmių, įsigykite buitinį baldų poliruoklį. Kruopščiai nuvalius dulkes ir kitus nešvarumus, baldo paviršių reikėtų padengti poliruokliu ir palaukti kol jis išdžiūs.

Jei jūsų baldai aliejuoti, naudokite švelnų šlifavimo popierių. Jis padės esant didesnėms, jau nuo seno įsigėrusioms dėmėms, pavyzdžiui, užtiškus dažams, kavai ir pan. Jei norite, kad baldai būtų nepažeisti, rinkitės kuo švelnesnį popierių ir šlifuokite tik pagal medienos išpjovimo kryptį. Kai baldai nušlifuoti, juos reikia ištepti specialia alyva, kuri skirta būtent tokiems baldams prižiūrėti bei atnaujinti. Tai darykite ne tik po šlifavimo, bet ir profilaktiškai – taip atsinaujins baldų spalva, išryškės medžio struktūra.

Kada prireikia naujo baldo ar baldų komplekto tenka susitaikyti su tuo, kad bus reikalingos nemažos išlaidos Ir, jeigu užsisakėte nestandartinį baldų komplektą, prireiks apsišarvuoti kantrybe bent jau mėnesiui. Šiandien straipsnelyje daugiau dėmesio skirsime baldų kainoms – kuo pigesni baldai skiriasi nuo brangesnių, kiek vidutiniškai trunka svetainės, miegamojo, vonios, virtuvės baldų gamyba.

virtuves baldai

Jeigu baldus užsisakote iš užsienio tiekėjų ir jeigu šie baldai nėra standartiniai, rezultato gali tekti laukti nuo mėnesio iki kelių. Medžiagos dažnai užsakomos iš dar kitų valstybių, tada seka baldų gaminimas, kuris, jei baldai nestandartiniai ir vienetiniai, gali užtrukti. Galiausiai pristatoma užsakovui. Kiek paprasčiau, jei baldus užsakote iš populiarių katalogų, kur vyrauja paprastesni sprendimai.  Štai Edgaras ir Viltė visai neseniai jau susimontavo naujus svetainės bei virtuvės baldus.  Virtuvės baldų gamyba užtruko kiek ilgiau nei mėnesį, tačiau abiejų komplektų gaminimo terminai ypač tenkino užsakovus. Jauna pora teigia, kad individualiai dirbantys baldų meistrai siūlo daug geresnes kainas nei didieji baldų monopolistai. Jų atveju darbus puikiai atliko jaunas baldininkas iš Vilniaus, neseniai baigęs savo amato studijas ir savo užsakymus traktuojantis kaip puikią praktiką. Tokiu atveju gaminami pigesni baldai, buvo naudojamos kiek pigesnės medžiagos, tačiau kaip tik tokio varianto užsakovai ir tikėjosi. Tiesa, rezultatas ne tik kad nenuvylė, bet pranoko visus lūkesčius. Būtent todėl norintiems sutaupyti rekomenduojama pasiieškoti individualiai dirbančių baldininkų.

Baldai naujuose namuose sudėlioja paskutinius stiliaus akcentus arba puikiai atgaivina seną būstą. Jeigu iš tiesų norite, kad naujas gaminys jums tarnautų ne vienerius metus, būtų malonus tiek akiai, tiek stebintų kokybe, vis dėlto patartina rinktis aukštesnės kokybės medžiagas  ir patikimą meistrą. Čia pagelbėti  gali kitų užsakovų  atsiliepimai internetinėse svetainėse arba pažįstamų patirtys.

Lietuvoje atsiradus parduotuvei IKEA, skandinaviško tipo baldai tapo itin populiarūs. Minimalistinis dizainas, tinkantis tiek didelėms, tiek siauresnėms erdvėms, pastelinės spalvos, akcentai, kuriami minimalistinėmis spalvotomis detalėmis ir kiti šiaurietiški elementai puikiai pritiko lietuviškam mentalitetui ir skoniui. Tiesa, tokie baldai lengvai surenkami, kainos lengvai prieinamos lietuvio kišenei.  Sugebantiems parduotuvės ekspozicijoje įžvelgti savo namų interjero perspektyvą, IKEA – išties pigesni baldai – puiki galimybė išvengti ilgo baldų gaminimo periodo. Kaip ten bebūtų, Lietuvoje baldų gamybos ir prekybos rinka milžiniška, todėl rinktis yra iš ko. Linkime puikių idėjų ir gerų sprendimų jas įgyvendinant.

 

 

biuro baldaiĮsirengti biurą pagal savo poreikius gali būti gana sunku, kadangi rinkoje egzistuojanti plati pasiūla ne visada tokia kokybiška, kokios tikimasi. Kokybiški biuro baldai gali užtikrinti, kad darbo vietoje jausitės taip tarsi namuose. Visgi, kartais verslininkai nori sutaupyti ir vietoj kokybiškų baldų renkasi kiek paprastesnius, dažnai ne tokius tvirtus baldus. Tai ypač nerekomenduotinas sprendimas. Kodėl geriau vieno pirkimo metu investuoti verta kiek daugiau?

Ilgaamžiškumas. Kokybiški biuro baldai tarnaus kur kas ilgesnį laiko tarpą. Pasiremkime labai paprastu pavyzdžiu. Jeigu pigus stalas kainuoja 50 eur, o brangus – 150 eur. Nekokybiškas stalas jums funkcionuos iki 3-ejų metų. Šiuo atveju geras baldas gali būti sėkmingai naudojamas ne vieną dešimtmetį. Labai paprasta matematika. Akivaizdu, kad pirkti kokybišką baldą tam tikru atveju yra net pigiau nei kad pigesnį. Puikiai visi žinome, kad skūpas moka du kartaus ir pigaus baldo pirkimas yra labai geras pavyzdys.

Kokybė. Žinoma, kad kokybiškas daiktas ilgiau išliks gražus. Natūralu, kad norisi, jog biure visi baldai atrodytų gražiai. Tai vieta į kurią mes priimame savo klientus. Dažnai darbo vieta reprezentuoja mus pačius, mūsų darbo kokybę. Kuo baldas kokybiškesnis – tuo iš geresnių medžiagų jis yra pagamintas ir tuo pačiu ilgiau išliks gražus, nenusidėvės. Kokybiški biuro baldai atrodys gražiai ne vieną dešimtmetį.

Funkcionalumas. Žinoma, kad kuo kokybiškesnį daiktą pirksite – tuo jis sėkmingiau jums tarnaus. Jeigu turima kėdė kilnojasi (reguliuojasi aukštis) – nekokybiškos detalės gali greitai panaikinti šią funkciją. Svarbu, kad investicija į baldą būti gera. Tuomet pavyks gauti ir kokybišką baldą.

Kokybiški biuro baldai padės susikurti išskirtinai aukštos klasės interjerą darbo vietoje. Kadangi yra daug prekybos vietų kurios siūlo biuro baldus – reikia įvertinti kuo daugiau kriterijų ieškant parduotuvės iš kurios pirkti planuojate. Paieškas sutrumpinti galite jeigu pasikliausite šiais kriterijais:

 1. Rekomenduojame internete persiskaityti atsiliepimus apie tam tikros prekybos vietos siūlomą produkciją. Viskuo tikėti neverta, tačiau bent jau preliminarią nuomonę susidaryti pavyks.
 2. Siūlome atkreipti dėmesį į tai, ar įmonė suteikia parduodamai produkcijai garantiją. Jeigu ji yra – tai užtikrinimas, kad kokybiški biuro baldai patenkins jūsų lūkesčius.
 3. Naudinga, kai pažįstami asmenys gali rekomenduoti vietas, kur pirkti produkciją vertą.
 4. Skirtingos prekybos vietos prekiauja skirtingo stiliaus Pasirinkite tą variantą, kuris jums tinka ir patinka labiausiai.

Kokybiški biuro baldai gali būti įsigyjami tiek internetinėse, tiek realiose prekybos vietose. Šiuo atveju kokybė visiškai nepriklauso nuo to, kokioje erdvėje daiktą apžiūrėsite.

Renkantis baldus biurui – rekomenduojame turėti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti užsitikrinti, kad gausite geriausios kokybės daiktus už jums labiausiai prieinamą kainą.

 • Rekomenduojame daugmaž nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti baldams. Tokiu atveju sistemingiau pavyks ieškoti.
 • Įvertinkite, koks stilius darbo vietoje jums patinka labiausiai. Dažniausiai varijuojama tarp klasikinio ir modernaus.
 • Kokybiški biuro baldai turėtų būti pasirenkami ir pagal tai, kiek vietos biure yra.

Darbas galėtų tapti antraisiais jūsų namais. Svarbiausia, kad pasirinktumėte baldus, kurie tenkintų jūsų poreikius.

 

Virtuviniai baldaiTik prabėgus Helovino šėlionėms į namų langus ir duris pradeda belstis gražiausia (subjektyvi mano nuomonė) metų šventė – Kalėdos. Nors žemę ir dalį medžių dar puošia auksaspalviai lapai, tačiau mažieji palengva pradeda gyventi Kalėdų dvasia, kurią, ko gero, verčia pajusti ne tik komerciniai pasiūlymai didžiuosiuose prekybos centruose (papuošta didžiulė eglė, kalėdiškos girliandos ir lemputės ant lankų, sienų ir t.t.), bet ir greit baltu minkštu paklotu pasipuošiančios gatvės. Būtent dėl kalėdinės dvasios ir pakilios nuotaikos, skleidžiamos mieste, mūsų mažieji namuose nori rasti tą patį – spindesį ir kalėdinį jaukumą. Tam nereikia daug. Tačiau kaip papuošti kambarį, kuriame dekoracijos gali kliudyti kasdienei veiklai?

Taip, kalbu apie virtuvės kambarį, kuriame mes praleidžiame didžiąją laiko dalį. Virtuviniai baldai – tai pagrindinę dalį virtuvėje užimantys daiktai. Jie ir turėtų būti dekoruojami kalėdinėmis girliandomis ar lemputėmis. Kabinant puošimus ant spintelės reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad jie nesiliestų su rankenėlėmis, kurias pastoviai liesime. Norint dėti girliandas ar kažką panašaus ant kėdžių (jei jos su atlošu), reiktų juos kabinti iš išorinės, nugara neliečiamos pusės. Virtuviniai baldai gali būti dekoruojami ne tik girliandomis ar lemputėmis, bet pavyzdžiui valgomojo stalas gali būti papuoštas kalėdišku vainiku, kurio viduryje galite įstatyti žvakidę su ryškia žvake.

Norint paskleisti kalėdinę dvasią savo namuose nereikia itin daug išmonės. Tereikia suderinti spalvas, iškabinti girliandas bei lemputes taip, kad jos nekliudytų Jūsų kasdienei veiklai ir VUOLIA. Padėkite ant valgomojo stalo porą ryškių žvakių, nulupkite mandarinus, kurie visiems asocijuojasi su kalėdomis ir namuose pasklis šventinė dvasia. Beliks tikėtis, kad greit prisnigs ir laukai pasidengs baltai, pasipuošti kalėdinę eglutę ir, jei buvote geri, laukti Kalėdų Senelio, kuris atneš pilną maišą dovanų.