biuro kėdėsBiure per dieną paleidžiame mažiausiai 8 valandas, tad visų svarbiausias baldas  čia – patogi kėdė. Tinkama biuro kėdė padeda užtikrinti, kad darbas būtų produktyvus bei nežalotų sveikatos. Gera kėdė turi tinkamą atramą, todėl sumažėja nugaros skausmai, patogu pasidėti rankas ir laikyti kojas, nepatempiami raumenys. Taigi kaip išsirinkti gerą biuro kėdę?

Pirmiausiai atkreipkite dėmesį į šiuos kelis svarbius dalykus:

 • Asmens, kuris naudosis kėde, ūgį bei svorį, kūno sudėjimą.
 • Į laiką, kurį tenka praleisti ant kėdės nuo jos nepakilus.
 • Į laiką, praleidžiamą intensyviai dirbant kompiuteriu, telefonu ar sėdint už stalo.
 • Į tai, ar darbo vietoje kartas nuo karto tenka padirbėti atsistojus.
 • Kiek laiko darbe tenka dirbti atsilošus, o ne palinkus?
 • Ar darbo vietoje taip pat tenka dirbti prie kilnojamo stalo, priimamajame ar stovėti už prekystalio?
 • Kokia grindų danga patalpoje – minkšta ar kieta?
 • Kiek pinigų esate pasiruošę investuoti į konkrečią darbo vietą?

Ieškodami vadovo kėdės žinokite vieną svarbų principą – pagaminti kokybiškas, šiuolaikiškas ir, svarbiausia, ergonomiškas kėdes kainuoja daug brangiau, todėl ir pačios kėdės neatsieis pigiai. Ypač geros kokybės kėdės gaminamos patentuojant tiek mechanizmus, tiek ir dizainą, todėl kaina natūraliai tampa gerokai didesnė, tačiau tokių kėdžių pirkti nebūtina – el. parduotuvėje https://www.b-a.eu/c1988/Vadovo-kedes rasite kėdžių, kurių kokybė netgi viršija patrauklias kainas.

Geriausia, jei kėdė reguliuojama. Visų pirma, reguliuojamas pats kėdės aukštis, antra, atlošo pasivirimo kampas. Per dieną norisi sėdėti keičiant pozas, todėl reguliuojama kėdė įgauna daugiau pranašumų. Taip pat ji labai pravers, jei ta pačia darbo vieta naudosis daugiau nei vienas darbuotojas. Reguliuojama kėdė leis dirbti nepavargstant, išvengsite nugaros ir raumenų skausmų. Jei kėdė tinkamai sureguliuota, kiekviena kūno dalis turi tvirtą atramą ir taip užtikrinama gera kraujotaka.

Vadovo kėdės turi būti pagamintos iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų. Sutikite, toks daiktas perkamas tikrai ne vieneriems metams, tad jei jūs pasiruošę investuoti, kėdė turi būti verta tų investicijų. Kėdės sėdimoji dalis ir atlošas turėtų būti pakankamai minkšti, tačiau drauge ir tvirti.

Jei turite antsvorio, kažkaip ypatingai kėdės rinktis nereikėtų, tiesiog vėlgi verta atkreipti dėmesį į tai, ar kėdė tvirta, į ratukus, porankius, jungtį tarp nugarėlės ir korpuso, pakėlimui ir nuleidimui skirtą mechanizmą.

Verta atkreipti dėmesį ir į medžiagas, kuriomis aptraukiamos kėdės. Anksčiau labai populiari buvo natūrali oda, dirbtinė oda. Tačiau vis dažniau pasirenkamas gobelenas ar specialiai išdirbta vilna. Pastarieji audiniai gali tarnauti ilgiau net už dirbtinę odą.

Geresni kėdžių vadovams ratukai – ne plastikiniai, bet mediniai: jie mažiau braižys grindis ir skleis mažesnį triukšmą. Ratukai kėdei riedant neturėtų strigti bet, žinoma, jei kėdė grindimis rieda pernelyg lengvai, tai irgi nėra aukštos jos kokybės požymis.

 

 

biuro baldu nuoma

Samdant darbuotojus įmonės turi keletą variantų. Darbdaviai gali pasiūlyti neterminuotą, ilgalaikę ar trumpalaikę darbo sutartį, priklausomai nuo to, kiek planuojama išlaikyti darbo vietą. Žinoma, pasibaigus terminuotai sutarčiai visuomet yra galimybė ją pratęsti, jei darbdaviui yra priimtinas darbuotojas ir jo veiklos metodais. Nors palyginimas ir keistas, tačiau su biuro baldais galioja ta pati taisyklė. Kai kurios įmonės net nesvarsto kitų galimybių ir perka biuro baldus, kiti, atviresni naujovėms, renkasi ilgalaikę ar trumpalaikę biuro baldų nuomą. Besikeičiančios rinkos sąlygos bei ne per seniausiai įvykusi ekonominė krizė išmokė įmonių savininkus taupyti bei reikalui esant kiek įmanoma labiau apkarpyti išlaidas. Būtent tada Jungtinių Amerikos Valstijų verslininkų dėmesį patraukė tuo metu nauja rinkoje paslauga – biuro baldų nuoma.

Įsigyjant baldus, nesvarbu ar tai būtų biuro spintos ar stalai, dažniausiai pirmenybė teikiama ilgaamžiams baldams. Iš pirkėjo perspektyvos – taip nemaža biuro baldų pirkimui skiriama suma „išsidėlioja“ per ganėtinai ilgą laiką. Tačiau pamirštama įvertinti, kad po kelerių metų, kai baldus reikės atnaujinti, vėl lauks tokios pat didelės išlaidos. Taigi nedidelis kasmėnesinis baldų nuomos mokestis gali palengvinti išlaidų naštą ne tik didelėms korporacijoms, tačiau ir naujai besikuriančioms nedidelėms įmonėms. Pastaruoju metu itin paplitę startuoliai – ne išimtis. Dažnai tokios įmonės kuriasi be didelių pirminių investicijų, tad ir biuro baldų įsigijimas vienu kartu – pakankamai didelė finansinė našta. Biuro baldų nuoma taip pat patraukli ir kompanijoms, kurioms dėl vienų ar kitų priežasčių prisireikia įrengti laikinus biurus – tokiu atveju galima baldus išsinuomoti tik trumpam laikui. Taigi verslo poreikiai verčia baldų gamintojus ir pardavėjus taikytis prie pokyčių ir siūlyti kuo lankstesnes paslaugas. Taip siekiama ne tik padidinti pardavimus, bet ir patenkinti kliento poreikius bei jį išlaikyti. Juk patenkintas klientas garantuotai pritrauks naujų klientų, taigi verslo sėkmė – garantuota.

Biuro baldų nuoma užsiimančios įmonės įprastai stengiasi užtikrinti visus kliento poreikius, tad asortimente būna ne tik biuro spintos, kėdės ar lentynos. Tokios įmonės siūlo kompleksines paslaugas, kurios turėtų užpildyti biurą nuo a iki ž, o užsakovui visiškai nereikėtų rūpintis baldais. Bet kuriuo atveju, sprendžiant ar konkrečiai įmonei yra tinkama baldų nuomos paslaugos koncepcija, derėtų atlikti įvairius skaičiavimus bei atsižvelgti į įmonės finansinius pajėgumus. Tuo labiau, kad rinkoje yra ne tik įvairių paslaugos tiekėjų, bet ir įvairių sutarčių tipų. Neabejotinai, apsvarsčius visus galimus variantus ir pasirinkus tinkamiausią, sutaupyti galima tikrai didelius pinigus.

 

biuro baldaiĮsirengti biurą pagal savo poreikius gali būti gana sunku, kadangi rinkoje egzistuojanti plati pasiūla ne visada tokia kokybiška, kokios tikimasi. Kokybiški biuro baldai gali užtikrinti, kad darbo vietoje jausitės taip tarsi namuose. Visgi, kartais verslininkai nori sutaupyti ir vietoj kokybiškų baldų renkasi kiek paprastesnius, dažnai ne tokius tvirtus baldus. Tai ypač nerekomenduotinas sprendimas. Kodėl geriau vieno pirkimo metu investuoti verta kiek daugiau?

Ilgaamžiškumas. Kokybiški biuro baldai tarnaus kur kas ilgesnį laiko tarpą. Pasiremkime labai paprastu pavyzdžiu. Jeigu pigus stalas kainuoja 50 eur, o brangus – 150 eur. Nekokybiškas stalas jums funkcionuos iki 3-ejų metų. Šiuo atveju geras baldas gali būti sėkmingai naudojamas ne vieną dešimtmetį. Labai paprasta matematika. Akivaizdu, kad pirkti kokybišką baldą tam tikru atveju yra net pigiau nei kad pigesnį. Puikiai visi žinome, kad skūpas moka du kartaus ir pigaus baldo pirkimas yra labai geras pavyzdys.

Kokybė. Žinoma, kad kokybiškas daiktas ilgiau išliks gražus. Natūralu, kad norisi, jog biure visi baldai atrodytų gražiai. Tai vieta į kurią mes priimame savo klientus. Dažnai darbo vieta reprezentuoja mus pačius, mūsų darbo kokybę. Kuo baldas kokybiškesnis – tuo iš geresnių medžiagų jis yra pagamintas ir tuo pačiu ilgiau išliks gražus, nenusidėvės. Kokybiški biuro baldai atrodys gražiai ne vieną dešimtmetį.

Funkcionalumas. Žinoma, kad kuo kokybiškesnį daiktą pirksite – tuo jis sėkmingiau jums tarnaus. Jeigu turima kėdė kilnojasi (reguliuojasi aukštis) – nekokybiškos detalės gali greitai panaikinti šią funkciją. Svarbu, kad investicija į baldą būti gera. Tuomet pavyks gauti ir kokybišką baldą.

Kokybiški biuro baldai padės susikurti išskirtinai aukštos klasės interjerą darbo vietoje. Kadangi yra daug prekybos vietų kurios siūlo biuro baldus – reikia įvertinti kuo daugiau kriterijų ieškant parduotuvės iš kurios pirkti planuojate. Paieškas sutrumpinti galite jeigu pasikliausite šiais kriterijais:

 1. Rekomenduojame internete persiskaityti atsiliepimus apie tam tikros prekybos vietos siūlomą produkciją. Viskuo tikėti neverta, tačiau bent jau preliminarią nuomonę susidaryti pavyks.
 2. Siūlome atkreipti dėmesį į tai, ar įmonė suteikia parduodamai produkcijai garantiją. Jeigu ji yra – tai užtikrinimas, kad kokybiški biuro baldai patenkins jūsų lūkesčius.
 3. Naudinga, kai pažįstami asmenys gali rekomenduoti vietas, kur pirkti produkciją vertą.
 4. Skirtingos prekybos vietos prekiauja skirtingo stiliaus Pasirinkite tą variantą, kuris jums tinka ir patinka labiausiai.

Kokybiški biuro baldai gali būti įsigyjami tiek internetinėse, tiek realiose prekybos vietose. Šiuo atveju kokybė visiškai nepriklauso nuo to, kokioje erdvėje daiktą apžiūrėsite.

Renkantis baldus biurui – rekomenduojame turėti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti užsitikrinti, kad gausite geriausios kokybės daiktus už jums labiausiai prieinamą kainą.

 • Rekomenduojame daugmaž nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti baldams. Tokiu atveju sistemingiau pavyks ieškoti.
 • Įvertinkite, koks stilius darbo vietoje jums patinka labiausiai. Dažniausiai varijuojama tarp klasikinio ir modernaus.
 • Kokybiški biuro baldai turėtų būti pasirenkami ir pagal tai, kiek vietos biure yra.

Darbas galėtų tapti antraisiais jūsų namais. Svarbiausia, kad pasirinktumėte baldus, kurie tenkintų jūsų poreikius.