kokybiskos plyteles

Kokybiškos plytelės reikalingos visiems. Bet kaip suprasti, kurios iš jų yra geros, o kurios nelabai? Pabandysime duoti keletą patarimų.

Plytelių kaina

Kokybiškos plytelės kainuoja nemažai. Ypač Lietuvoje. Štai lenkiškos plytelės voniai kainuoja kur kas mažiau, bet kokybę reikia tikrinti labai atidžiai. Jei plytelės nebrangios, pasižiūrėkite, kur jo pagamintos. Jei Vokietijoje, tai pasinaudokite akcija ir įsigykite geras plyteles iš karto. Lenkijoje pagamintos plytelės yra pigesnės, tačiau kokybė abejotina. Kinijoje gamintos plytelės bus visiškai pigios, tačiau ir kokybė atitinkama. Taisyklė, beveik neturinti išimčių – kokybiškos plytelės yra brangesnės. Norite kokybiškų plytelių pigiau? Plyteliu ispardavimas – geriausias metas tokias įsigyti…

Plytelių dydis

Kokybiškos plytelės yra vienodų išmatavimų. Tai reiškia, kad visos plytelės yra identiškos, tiek plytelės sienoms, tiek grindu plytelės. Kai plytelės nekokybiškos, galima pakuotėje rasti ne vienodų išmatavimų. Jie kardinaliai nesiskiria, tačiau 1-2 mm skirtumas gali sukelti rimtų nepatogumų jas klojant. Blogiau būna, kai plytelės yra pora milimetrų per mažos. Tada gali tekti pjauti papildomą eilę plytelių, o tai gali sukelti problemų, kai plytelių nėra daug.

Lengvai dūžta?

Jei plytelės lengvai dūžta, tai daug ką pasako apie jų kokybę. Kokybiškos plytelės yra pakankamai tvirtos ir nedūžta. Taip pat pjaunant plytelę ji skyla gražiai ir lygiai, o ne kreivai.

Kur įsigyti kokybiškas plyteles?

Reikalingos šešiakampės plytelės? O gal 3D tekstūros plytelės? Ieškokite tokių plytelių specializuotose parduotuvėse internete. Jos nebus labai pigios, tačiau šimtu procentų įspūdingos.

Paprastų plytelių galima ieškoti specializuotuose prekybos centruose, pavyzdžiui, IRIS. Iris plytelių katalogas yra pakankamai storas leidinys, tad iš jo galima pasisemti nemažai idėjų.

Ermitažas plyteles parduoda pakankamai įvairias. Čia yra ir gana žemos kokybės, tačiau galima rasti ir labai kokybiškų. Svarbu atkreipti dėmesį į kainas, gamintojus, kolekcijas.

Plyteles  būtina rinktis pagal tai, kur jos bus klijuojamos. Jei vonios sienoms, rinkitės šviesias ir vidutinio dydžio plyteles. Aišku, galima ir mažesnes, nes būtent plytelių mozaika labai tinka tam tikrose vonios dalyse. Grindų plyteles reiktų pirkti didesnes, tačiau reiktų turėti omenyje, ar jos bus klojamos virš šildomų grindų. Rūsyje rekomenduojama kloti akmens masės plyteles, kurios tinka ir lauke. Tokios plytelės yra pakankamai atsparios, ant jų gali užvažiuoti net automobilis.

 

 

 kilimai

Namų interjeras reikalauja labai atidaus planavimo ir kiekvienos detalės apgalvojimo. Juk netinkamai parinktas akcentas gali absoliučiai išsklaidyti norėtą sukurti atmosferą, o jį keičiant nauju, veltui eikvojamas biudžetas. Pastaruoju metu į madą grįžta kilimai ir jų dangos, kurios namams suteikia jaukumo, originalumo ir ypač tinka mėgstantiems bohemišką, avangardinį ar prabangų stilių. Be to, patiesus kilimą namuose, kuriuose labai dažnai kaupiasi dulkės, jos taip smarkiai nesimato, o turint reikiamą įrangą kilimus pakankamai lengva išvalyti.

Deja, daugelis parduotuvių siūlo labai panašų kilimų asortimentą, į Lietuvą jų tendencijos ateina pavėluotai. Jei domitės išties originaliais raštais, medžiagomis ir pagaminimo technika, geriausia išeitis – kilimai internetu. Kodėl juos verta įsigyti elektroninėje erdvėje?

Geresnė kaina

Ne paslaptis, kad elektroninės parduotuvės išlaikymas nėra tokia didelė našta kaip fizinė prekyba. Kadangi daugelis tiekėjų prekių nesandėliuoja, o užsako tiesiai iš gamintojų bei neturi išlaikyti didžiulių patalpų ir samdyti daugybės darbuotojų, internete verslą vystančios svetainės gali pasiūlyti konkurencingesnes kainas.

Platesnis asortimentas

Kilimai internetu suteikia labai platų skirtingų gamintojų ir dizainerių asortimentą. Juk jūs galite naršyti ne tik po lietuvių internetines parduotuves, bet ir peržvelgti kainas bei gaminių kokybę iš viso pasaulio tiekėjų. Tai neabejotinai padeda atrasti dar nematytų ir širdžiai labai artimų kilimų, kurie gali papuošti jūsų įrenginėjamas erdves.

Tikslinga paieška

Elektroninės parduotuvės paprastai turi filtrus ir žymas, pagal kurias galite atsirinkti kilimus pažymint spalvas, stilių, matmenis, medžiagas, priežiūrą ir gamintojus. Taip išvengiate nereikalingo naršymo ar paieškų ir norimus gaminius randate pagal aiškius kriterijus.

Taupomas laikas

Kilimai internetu patogūs tuo, kad naršyti galite bet kuriuo paros metu. Tad jums nereikės važiuoti per visą miestą, kad pasiektumėte specifines parduotuves ir apžiūrėtumėte jus dominančius kilimus – viską rasite greitai, taupydami savo brangų laiką.

Gausybė pavyzdžių

Daugelis kilimų gamintojų šalia savo prekių pateikia galybę pavyzdžių, kaip šiuos gaminius reikėtų įkomponuoti į interjerą. Tai padeda tiems, kurie nė neįsivaizduoja, kaip tam tikri kilimai atrodys jų namuose.

grindys

 

Šiuolaikinių grindų dangos medžiagų ir stiliaus įvairovė išties didelė, todėl pasirinkti tinkamą grindų dangą namų ar ofiso grindims nėra lengva. Nors grindų dangų rinkoje konkuruoja daug įvairių medžiagų, nei viena jų negali pasiūlyti tokių privalumų ir išskirtinių savybių kaip kokybiškos ąžuolo grindys.

 

Pagrindinės priežastys, kodėl verta pasirinkti ąžuolinę grindų dangą:

 

  • Grindys lengvai atnaujinamos. Šiandien populiarios vinilo dangos lengvai pažeidžiamos ir jų pažeidimai nėra ištaisomi, tuo tarpu ąžuolinėse grindyse atsiradusį įbrėžimą galima lengvai užmaskuoti, visas grindis galima atnaujinti jas nušlifavus ir vėl padengus alyva.
  • Danga pasižymi stabilumu. Ąžuolinė dvisluoksnių ar trisluoksnių inžinerinių grindlenčių danga yra maksimaliai stabili, todėl tiks tokiose patalpose, kur intensyviai vaikščiojama.
  • Ąžuolas – tvirta mediena. Turėdami ąžuolines grindis galite nevengti patalpai tenkančios didesnės apkrovos, pavyzdžiui, itin sunkių baldų. Ąžuolo grindys pakankamai atsparios dūžiams. Tai itin aktualu auginantiems mažus vaikus – nereikia baimintis, kad ant grindų nukris sunkesnis daiktas.
  • Tinka šildomų grindų įrengimui. Dvisluoksnės ar trisluoksnės inžinerinės ąžuolo grindlentės gali būti naudojamos įrengiant šildomas grindis.
  • Ilgaamžiška danga. Tinkamai prižiūrint ir laiku atnaujinant ąžuolines grindis jos tarnaus ne vieną dešimtmetį.
  • Nekenksmingos sveikatai. Medžio gaminiai puikiai tinka namų aplinkos apdailai. Medinių grindų danga gali būti alyvuojama priemonėmis, kurios neturi kenksmingų cheminių medžiagų, todėl savo sveikatai nesukelsite jokio pavojaus.
  • Nesudėtingas įrengimas. Nors dažnai pasirenkamos kitos grindų dangos susigundžius jų įrengimo paprastumu, neįvertinama tai, jog trumpai tarnaujančias grindis reikės vėl atnaujinti. Ąžuolinių grindų įrengimas taip pat nėra sudėtingas, specialių klijų pagalba jas galima tvirtinti tiesiai prie betono pagrindo. O kartą įrengę ąžuolines grindis ilgam atsikratysite bet kokių rūpesčių.
  • Lengva grindų priežiūra. Ąžuolinėms grindims prižiūrėti pakanka įprasto valymo drėgna šluoste ir medinėms grindims skirtų valymo priemonių.

 

Ąžuolo medienos pagalba lengva sukurti prabangių, modernių grindų įvaizdį, kuris subtiliai papildo vidaus interjerą. „Medžio stilius“ geros grindys kokybiškam gyvenimui. Gaminame kokybiškas ąžuolines grindis pagal Jūsų poreikius.

parketasKartais nedidelė detalė turi didelę galią. Prie kostiumo apsiaukite sportbačius ir jūsų įvaizdis taps mažiau oficialus, žaismingesnis. Panašiai galima kalbėti ir apie interjerą. Norite įdomių sienų? Jums patiks fototapetai. Bandote susikurti produktyvaus darbo erdvę? Reikalingas geras darbo stalas. Norite prabangos? Tuomet parketas yra tai, kas turėtų atsirasti jūsų pirkinių sąraše.

Interjero dizainas

Interjero dizaino tema labai plati, apimanti tiek mažus sodo namelius, tiek gigantišką loftų erdvę. Būsto vidaus išvaizdos klausimai rūpi tiek gyvenantiems mieste, tiek kaime. Kambarių dizainas aktualus ir daugiabučių gyventojams, ir nuosavų namų šeimininkams. Žodžiu, tiek parketas, tiek ir daugybė kitų namo dalių – tai, kas pritraukia dėmesį.

Turint pinigų galima pasamdyti dizainerį. Tuomet rezultatai tokie, apie kokius svajojote, o gal net viršijantys lūkesčius. Pasirinkimas šiais laikais platus, tad ir parketo įsigijimas pareikalaus ne vienos dešimties minučių jūsų laiko. Užtai išklotos grindys atpirks bet kokias laiko sąnaudas, nes gera grindų danga – būsto jaukumo ir praktiškumo veiksnys.

Išskirtinė prabanga

Kodėl kaip grindų dangos pavyzdį porą kartų pasitelkėme parketą? Todėl, kad šis variantas vertas gerų žodžių dėl išskirtinio įvaizdžio. Į tokias grindis malonu žiūrėti, malonu ant jų būti, tikrai nėra gėda ir svečių pasikviesti.

Parketas – tai dailūs medžio raštai ir skirtingi atspalviai, puikiai tiksiantys svetainėje ar kitame kambaryje. Jei senosios grindys nekeistos jau daugybę metų, parketinis pagrindas patalpos vaizdą pakeis neįtikėtinai. Kambarys taps visai kitoks, gerokai patrauklesnis.

Interjero blankumas? Tik ne tada, kai atsakingai pasirenkate grindų dangą. Visada svajojote apie prabangos dvelksmą? Žavitės natūraliais medžio atspalviais? Trokštate jaukumo? Kiekvienu iš šių atvejų atsakymą jau žinote – parketo indėlis į patalpos dizainą itin svarus. Parketas – tai, ką galima apibūdinti kaip optimistinius pokyčius.

Darbų eiga

Kad darbai vyktų sklandžiai ir kad laikui bėgant grindys išliktų gražios ir tvirtos, patikėkite darbus profesionalams. Jie viską atliks ne tik kokybiškai, bet ir greičiau, nei tai darytumėte patys. O išklotos medžiagos po metų nepradės rodyti kaprizų.