www.lentos.netInterjero dizainą sukurti nėra lengva, nes visada daug dėmesio skiriamas mažoms detalėms. Jos lemia daug ką. Tačiau verta žinoti, kad net ir patys gyventojai dabar gali paprastai įsirengti namus už gana nedidelę kainą. Internete galima rasti tiek pigius baldus, tiek pigias statybines medžiagas. Na, o dekoracijų gamybai jau teks pasitelkti patarimus iš kitų žmonių. Elektroninėje erdvėje galima rasti tiek interjero dizaino idėjas, tiek ir patarimus kaip gaminti dekoracijas ar baldus. Viskas ko jums reikia – laikas ir pinigai. Įrenginėjant namus pagal kažkokį pavyzdį, reikia iš anksto susidaryti parduotuvių sąrašą iš kur viskas būtų perkama. Tai padėtų apsieiti su mažesnėmis išlaidomis.

Internete ieškoti idėjų baldų gamybai ar namų įrengimui yra paprasta – užtenka naudotis paieškos sistemomis. Tačiau svarbu tai, kad kuriant viską patiems, teks laiko skirti ir medžiagomis prekiaujančių pardavėjų paieškai. Nelabai išmintinga būtų rinktis atsitiktinius prekybos centrus ar el. parduotuves, nežinant ar jos siūlo geriausias kainas. Interjero dizaineriai taipogi pataria pabandyti kai kurias medžiagas keisti kitomis. Pavyzdžiui, jeigu sieną dekoruosite medžio plokštėmis, tuomet turėkite galvoje, kad tas plokštes galima keisti įprasta mediena, kurią paskui liks nudažyti. Trumpai tariant, sienų dekoravimui gali būti naudojamos ir senesnės terasinės ar kitos lentos, galite pirkti ir naujas iš privačių asmenų. Aišku, norintiems kokybės ir gerų kainų, siūloma apsidairyti šioje el. parduotuvėje www.lentos.net/terasines-lentos, nes čia siūloma netgi nemokamas pristatymas.

Namų interjerą kurti nuo nulio gali kiekvienas, tačiau tai nebus lengvas darbas. Tam reikės nemažai žinių, o svarbiausia – norint pasiruošti tinkamai, teks naudotis specialiomis kompiuterinėmis projektavimo programomis. Geriausia būtų imti pavyzdžius iš interneto ir bandyti juos pakeisti kažkokiomis detalėmis. Tai būtų lengviausia.

Grįžtant į pradžią, verta žinoti, kad pirkdami įvairias medžiagas toje pačioje vietoje, galite gauti didesnes nuolaidas. Kai kurie pardavėjai turi netgi VIP klientų sąrašą, kuriems siūlo mažesnes kainas. Į tokiu klientus galite pretenduoti ir jūs, jeigu išleisite gana nemažą sumą. Tai padaryti galite tiesiog viskas perkant vienoje parduotuvėje.

Veidrodžių gamybaPasirinkti tinkamiausią veidrodį namuose gali būti gana sunku. O ir paieškoms reikia skirti kuo daugiau laiko, kadangi veidrodis yra labai svarbi interjero komponavimo dalis. Dažnai sakoma, kad veidrodžiai geriausiai atspindi mūsų vidinį pasaulį ir kad jie yra tarsi kelias į kitą visatą. Taigi, ieškodami tinkamiausio turite nepamiršti palyginti kuo daugiau alternatyvų.

Veidrodžių gamyba šiuo metu aktyviai išpuoselėta, tad gamintojai gali klientams pasiūlyti labai daug modernių variantų.  Juolab, nurodome pagrindines gaires, kurios leis greitai pasirinkti tą variantą, kuris Jus atrodo esantis pats tinkamiausias.

Dydis. Natūralu ir visiškai suprantama, kad dydis yra vienas iš pirmųjų kriterijų, kuris įvertinamas, ieškant tinkamiausio veidrodžio. O veidrodžių pagal dydį pasirinkimas šiuo metu yra labai platus. Nuo pačių mažiausių, kuriuos galima nešiotis savo kišenėje iki labai didelių, kurie gali apimti visą sieną. Tokie dideli labiausiai mėgstami vonioje. Juk tai erdvė, kur mes praleidžiame daug laiko ir tas praleistas laikas dažniausiai yra gana intymus. Puiku tai, kad veidrodžių gamyba pagal individualus užsakymus atveria galimybes rasti tokius, kokie Jums labiausiai tinka.

Forma. Kitas kriterijus, kuris yra susijęs su akivaizdžiu veidrodžio stiliumi yra forma. Nors dažniausiai gaunami stačiakampio formos veidrodžiai, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas, koks egzistuoja. Taip pat gana populiarūs apvalūs. Jie intensyviai išpopuliarėjo tuomet, kai atsirado Feng Šui magija ir žmonės pradėjo ieškoti daiktų, kurie yra apvalūs, o ne stačiakampio arba kvadrato formos. Veidrodžių gamyba pagal individualius užsakymus atveria galimybes gauti tokį veidrodį, koks Jums labiausiai tinka. Įvertinkite formos bei pozicijos galimybes.

Rėmai ir kiti papuošimai. Paskutiniu metu intensyviai išpopuliarėjo veidrodžiai, kurie turi led apšvietimą. Jie dažniausiai komponuojami vonios kambaryje arba prie kosmetinio staliuko. Tuomet šviesa krenta ant stiklo ir sukuriamas ne tik akiai patrauklus vaizdas, tačiau tuo pačiu ir patogu matyti vaizdą. Tokių veidrodžių pasiūla yra gana plati, tad rinkitės tą, kuris Jums labiausiai patinka.

Veidrodžio atspalvis. Gal nukambės keistai, kadangi daugelis žmonių paprasčiausiai nežino, kad tokia pasirinkimo galimybės egzistuoja, tad veidrodžio atspalvis gali būti vienas svarbiausi kriteriju galvojant, koks Jums labiausiai tinka. Galima rinktis tokius, kurie yra šiek tiek melsvesni arba tokie, kurie turi dar kitokios atspalvio.

Kaina. Nusistačius pinigų sumą, kurią planuojate skirti veidrodžiui, kur kas paprasčiau palyginsite galimybes ir rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Svarbiausia nuspręsti, kokio tipo veidrodis yra geriausias ir kiek galite jam skirti pinigų. Natūralu, kad veidrodžių gamyba pagal individualius užsakymus kainuoja brangiau, tačiau juk tai ilgalaikė investicija. Galbūt verta mokėti tiek, kiek reikia?

Gamintojas. Galiausiai nepamirškite, kad plačiau susipažinus su gamintoju jau galima tiksliau žinoti, ko laukti ir kokia produkcija bus. Plačiau apie gamintojus naudinga ir paprasta yra skaityti internete.

Veidrodžių gamyba atvėrė galimybes žmonėms džiaugtis nuostabiomis interjero puošmenomis, kurios taip pat padeda puikiai matyti save.

 

sienų lipdukaiAtėjus pavasariui, nuvalėte per metus susikaupusį dulkių sluoksnį, tačiau estetikos receptoriai tebėra nepatenkinti? Žūtbūt norite atnaujinti bei pagyvinti interjerą? Interjero parduotuvės bei internetiniai pardavėjai gali pasiūlyti galybę masyvių daiktų ar smulkių aksesuarų, išpildysiančių minėtą pageidavimą. Klausimas, kokią sumą šiam tikslui galite sau leisti? Kai norai dideli, o biudžetas – minimalus, bene geriausia išeitimi tampa sienų lipdukai. Stilingi abstraktūs motyvai ar gili citata, akimirksniu „nutūpianti“ ant sienos ar stiklo, suteiks interjerui naujų spalvų!

Sienų lipdukai – interjero detalė, turinti kone 101 panaudojimo galimybę. Pavadinimas visiškai neįpareigoja – šiuos klijuoti galite tikrai ne vien ant sienos! Kaip ir kur – keletą idėjų mestelėsime.

Virtuvės plytelės. Virtuvė – patalpa, kurioje remontas dažniausiai atliekamas su dideliu laiko rezervu į priekį. Jei išsirinkote savo svajonių plyteles, nereiškia, jog po metų dvejų šios morališkai nepasens, o po penkerių – vis dar galėsite į jas žiūrėti. Kam kankintis, jei vos kelių lipdukų dėka galite „reanimuoti“ pabodusį vaizdą (ir daryti tai taip dažnai, kaip tik norite!). Galite rinktis ornamentus ar piešinį, užpildantį keletą plytelių – svarbu, jog išsirinkti lipdukai su bendru interjeru sudarytų bendrą visumą (pavyzdžiui turėtų bendrą detalę ar, priešingai, kontrastuotų su stalviršiu).

Veidrodis ar veidrodinė slankioji spinta. Stiklas ir lipdukai – nepamainomas duetas, tarpusavyje suderinantis praktiškumą bei estetiką. Koridoriuje turite didelį veidrodį ar milžinišką spintą stiklinėmis durimis? Dekoruokite šiuos sienų lipdukais! Parinkus tinkamus lipdukus, veidrodžių praktinė funkcija nenukentės (apklijuokite taip, jog ir toliau matytumėte savo atvaizdą visu ūgiu), o prieškambaris neatpažįstamai pasikeis.

Dušo kabinos durys. Stiklinės dušos kabinos – populiarus sprendimas interjere. Šios vizualiai atrodo patraukliai, bet juk kažko trūksta, ar ne? Sienų lipdukai (skirti vonios kambariui yra atsparūs drėgmei bei karščiui), klijuojami ant dušo durų, suteiks ne tik privatumo jausmą, bet ir pagyvins patalpos vaizdą. Specialistai rekomenduoja rinktis lipdukus, turinčius kažką bendro su sienų plytelėmis arba artimus vandens tematikai, tačiau jūs, savaime suprantate, turite „atrištas rankas“ savos interjero vizijos įgyvendinimui.