greiti kreditaiMokamos studijos aukštojoje mokykloje, naujas automobilis, būsto remontas, kelionės bilietas į tolimą, egzotišką šalį – kas bendra visiems šiems dalykams? Turbūt daugeliui pirmas į galvą šovęs atsakymas – „tai brangu!”. Iš tiesų, čia išvardinti dalykai nėra pigūs, ir tiesa tokia, kad jiems dažnai neužtenka jau turimų santaupų, tad į pagalbą daugumos žmonių pasitelkiamos paskolos arba greiti kreditai. Kodėl žmonės ryžtasi skolintis, žinodami, kad bent kelis ateinančius mėnesius dalį atlyginimo turės skirti paskolos įmokoms? Turbūt nebūtų klaidinga teigti, kad įtakos tam turi ypač palankios kreditų teikimo sąlygos, patogumas ir galimybė papildomų pinigų gauti būtent tuo metu, kai jų labiausiai reikia. Greiti kreditai internetu visa para – štai, kas aktualu žmonėms, kuriuos finansiniai sunkumai verčia ieškoti efektyviausio problemų sprendimo būdo.

Kreditas per maksimaliai trumpą laiką

Turbūt daugeliui iki skausmo pažįstamos situacijos, kai pinigų pritrūksta pačiu netinkamiausiu metu, pavyzdžiui, vos įsigijus brangesnį pirkinį. Vienų mokesčių mokėjimą galima atidėti, kiti „prispaudžia“, įvarydami žmogų į kampą. Tas pats ir su didesniais pirkiniais, medicinos paslaugomis ir panašiai. Kai kada tiesiog nelieka kitos išeities kaip tik imti ir skolintis. Greiti ir pigus kreditai, prieinami ne tik internetu, bet ir trumposiomis SMS žinutėmis, gelbsti tada, kai giminaičiai ar draugai jau nebegali padėti, o banko sąskaita tuščia. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, reikėtų atminti, kad greiti kreditai internetu visa para teikiama paslauga. Tai reiškia, kad pinigai besiskolinančio asmens banko sąskaitą darbo dienos metu gali pasiekti per itin trumpą laiką. Tai individualu, tačiau kai kurios įmonės akcentuoja, kad kreditą suteikia ir per 15 minučių. Kitu atveju – jei dėl paskolos kreipiamasi nedarbo dieną, savaitgalį ar, pavyzdžiui, naktį, paraiška bus apsvarstyta iškart kitos darbo dienos pradžioje. Atsakymo čia taip pat nereikės ilgai laukti. Geriausi greiti kreditai teikiami per maksimaliai trumpą laiką ir būtent tai panašių finansinių paslaugų rinkoje juos daro išskirtiniais.

Galimybė sutaupyti palūkanoms

Greiti kreditai klientų mėgiami ne tik dėl to, kad, paraiškos davėjui atitinkant būtinus reikalavimus, yra suteikiami per labai trumpą laiką. Ne mažiau svarbu ir tai, kad šiai finansinei paslaugai dažnai taikomos nuolaidos, specialūs pasiūlymai palūkanoms. Kai omenyje turimi nebrangūs ar ir visai nemokami greiti kreditai akcijos – išskirtinė proga paskolą gauti už simbolinį mokestį. Tiesa, čia laimi greičiausi ir… akyliausi. Kitaip tariant, norint laiku pastebėti nuolaidas, reikia sekti kredito bendrovių pasiūlymus naujienose, ar, prireikus pasiskolinti, nepagailėti laiko, ieškant pačių geriausių paskolos grąžinimo sąlygų. Čia reikėtų paminėti, kad išskirtinės galimybės gauti nemokamą ar labai pigų kreditą priklauso pirmą kartą besikreipiantiems dėl paskolos. Kai kurios įmonės nuolaidas taiko ir klientams, švenčiantiems gimtadienį. Kaip bebūtų, praktiškiausi žmonės visuomet randa būdą sutaupyti. Kalbant apie kreditus, jo toli ieškoti nereikia – internete gausu svetainių, kuriose ne tik pateikiami išsamūs akcijų, taikomų paskoloms, sąrašai, bet ir palūkanų skirtingose bendrovėse palyginimai.

Pabaigai – apie atsakomybę

Dauguma kredito įmonių nepraleidžia progos priminti savo būsimiems ir esamiems klientams apie atsakomybę, su kuria šie sutinka pasirašydami paskolos sutartį. Bene svarbiausias kredito gavėjo įsipareigojimas – uoliai laikytis grąžinimo termino. Vengiantys grąžinti kreditą ar laiku nemokantys įmokų asmenys privalo atminti, kad visi šie nusižengimai gali reikšti papildomus pinigus – delspinigius – arba negrįžtamai pakenkti jų finansinei reputacijai. Greiti kreditai yra tokie pat rimti įsipareigojimai kaip ir bankų paskolos, tad svarbu ne tik išmintingai pasirinkti kredito dydį, grąžinimo laiką, bet ir laikytis sutartų sąlygų.

kreditaiVis daugiau viešojoje erdvėje pasisakymų apie tai, kad žmonės linkę gyventi į skolas, kad paskolos ir greitieji kreditai jau dalinami į kairę ir į dešinę. Tačiau statistika kalba pati už save – pastaraisiais metais mažėja žmonių, kurie pradelsia mokėjimus bei tų, kurie negrąžina kreditų.

Kodėl taip yra?

Greičiausiai tokie rezultatai pagaliau pasiekti Lietuvos banko, kuris ne pirmus metus ruošia įvairius pažabojimus greitųjų kreditų bendrovėms. Tai davė rezultatų ir žmonės ėmė skolintis atsakingai. Todėl šiandien kreditoriai atvirauja, jog net ir nedideles sumas pasiskolinantys klientai nesiryžta pradelsti mokėjimų, elgiasi atsakingai ir grąžina pasiskolintus pinigus laiku.

Kada verta kreiptis?

Vis dar atviras klausimas yra apie tai, kada verta skolintis iš greitus kreditus teikiančių bendrovių? Patys kreditoriai gali pateikti itin daug pavyzdžių, kam dažniausiai skolinasi gyventojai. Vienas tokių – interjero permainos namuose. Smulkieji kreditoriai pastebi, kad keičiasi žmonių požiūris ir jie vis daugiau dėmesio ryžtasi skirti savo namams.

Ar dar pamenate sovietinius butus, kuriuose visi remontai būdavo panašūs, o baldai ne tik panašūs, bet net ir visiškai identiški? Kone kiekviename bute stovėjo didžiulės sieninės sekcijos, masyvūs išlankstomi foteliai, tokios pačios dujinės viryklės. Tai buvo todėl, kad žmonės metų metus taupydavo remontams, namų atsinaujinimui ir tekdavo rinktis pirkinius, kurie tarnaus ilgus metus. Šiandien gyventojai nebenori laukti, jiems norisi atnaujinti namus šiandien.

Tai puiki idėja. Jei ir Jūs galvojate, kad namuose jau senokai nebuvo remonto, o baldus laikas pakeisti naujais, greitieji kreditai gali padėti įgyvendinti šią svajonę šiandien ir jau artimu metu galėsite grįžti į atsinaujinusius namus.

Kur kreiptis?

Kartais gyventojai galvoja, jog bankai taip pat gali padėti ieškant nedidelės finansinės pagalbos, tačiau čia svarbu paminėti tai, kad bankai į tokius nedidelius pasiskolinimus žvelgia kiek skeptiškai. Jie žymiai rečiau sutinka skolinti tokiems tikslams, kaip namų interjero atnaujinimas nei smulkieji kreditoriai. Greitieji kreditai išpopuliarėjo dėl būtent šios savo savybės – galėjimo greitai ir operatyviai padėti sunkiu metu, kai reikia nedidelės greitos paskolos. Su smulkiųjų kreditorių pagalba atsinaujinsite namus, įsigysite naujus baldus, pasirūpinsite moderniais interjero pakeitimais ir nereikės vėl metų metus taupyti, kol ne tik mados pasikeis, bet ir pinigai nuvertės.