plėvelė langams

Namuose su dideliais vitrininiais langais ar biuruose eiliniame dangoraižyje plėvelė langams tikrai gali būti labai reikalinga. Kam ir kodėl interjero dizaineriai ieško tokių plėvelių? Apie tai pasvarstysime šiame straipsnyje.

Kada reikalinga plėvelė langams?

Plėvelė langams reikalinga ne kiekvienam statiniui. Paprastai architektai numato įvairius sprendimus, kad saulės šviesa būtų panaudojama tinkamai statant šiuolaikinius A+ klasės namus. Renovuojant senesnės statybos pastatus plėvelė gali būti naudojama kur kas dažniau.

 • Privatumui užtikrinti. Miegamasis gali būti nesunkiai perkeliamas į kambarį su vitrininiais langais (langais iki grindų), jei tik iš vidaus ar lauko yra apklijuojamas specialia plėvele. Tai gali būti veidrodinė arba paprasta matinė plėvelė per dalį stiklo.
 • Dekoro sprendimams. Norite pažaisti su į kambarį krentančia šviesa? Apklijuokite langus dekoratyvine plėvele ir sukursite originalų apšvietimą ir vaizdą iš išorės. Galima rinktis ir holografinę plėvelę, kad pastatas žėrėtų skirtingomis spalvomis esant tam tikram apšvietimui.
 • Saugumo garantas. Plėvelė apsaugo stiklą nuo greito sudaužymo įsilaužimo atveju. Tam naudojama speciali apsauginė plėvelė, kuri yra atspari smūgiams. Tokiu būdu plėšikai turi labai pasistengti, kad išdaužtų lango stiklą ir patektų į vidų.
 • Garso izoliacija. Taip, garso izoliacinės savybės pagerėja stiklus apklijavus specialia garsą sulaikančia plėvele.

Plėvelių rūšys

Plėvelės yra kelių skirtingų rūšių pagal savo funkcionalumą.

 1. Dekoratyvinės plėvelės – skirtos originaliam stiklų apipavidalinimui.
 2. Architektūrinės plėvelės – skirtos langų vidiniam ir išoriniam klijavimui. Jos dažniausiai turi tam tikrą atspalvį. Populiariausias – veidrodinis, kai šviesa patenka iš išorės į vidų, o ne atvirkščiai.
 3. Holografinės plėvelės – skirtos holografiniams vaizdams ir garso izoliacijai.
 4. Apsauginės plėvelės – skirtos apsaugoti langus nuo sudaužymo ir įsilaužimo.
 5. Spalvotos plėvelės – jos gali būti blizgios arba matinės. Suteikia stiklui tam tikrą atspalvį.

Yra dar daugiau plėvelių rūšių, tačiau čia išvardintos pagrindinės.

Plėvelių klijavimas atliekamas tik profesionalių meistrų, kurie garantuoja, kad bus užklijuota teisingai ir kokybiškai. Klijuodami plėveles patys rizikuojate tai padaryti ne itin kokybiškai, o tada gali atsirasti įvairūs oro burbulai, nusiplėšyti kraštai ir nutikti kitų nesklandumų. Profesionalūs langų klijuotojai turi reikalingus įrankius ir chemiją, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Domitės kainomis? Pradėkite jų klausinėti nuo Dekor 8 parduotuvės, jau daugiau nei 10 metų savo klientams klijuojančią plėveles.

 

plastikiniai langai kaunePlastikinius langus dabar turi dauguma namų. Dauguma – apie 80 proc. Likusieji renkasi medinius. Deja, kalba eina tik apie naujus langus įsidėjusius namus, nes iki šiol labai daug namų stovi su senais vėjo perpučiamais langais, kuriuos nagingi staliai darė prieš… 50 metų. Dabar jų rėmai susikraipę, stiklai barška, dažnas jau pakeistas ir pritvirtintas 4 mažomis vinimis. Vaizdelis rūstus ir šaltas, ypač žiemą, kai visas langas pasidengia stora ledo ir šerkšno pluta. Plastikinis langas išspręstų daugybę problemų, todėl dar yra galimybių juos įsidėti ir nors ir senos statybos name jaustis šiltai.

Plastikiniai langai Kaune parduodami ne vienų pardavėjų ir gamintojų, tad pasirinkimas – tikrai didelis. Kuo didesnis pasirinkimas – tuo geresnė ir kaina. Dėl to plastikiniai langai nėra labai brangi investicija. Jei šildote savo namus malkomis ir jas kiekvienais metais perkate, galite nesunkiai paskaičiuoti – vieno ar dviejų langų pakeitimas gali sutaupyti pusę malkų priekabos. Tiesiog šiluma neišeitų taip greitai ir nereiktų keltis anksti ir kurti ugnies, kad per pusryčius namie būtų šilta – šiluma išsilaikytų nuo vakarykščio kūrenimo. Aišku, stogas turėtų būti irgi ne kiauras. Tuo galima pasirūpinti užkaišius ne tik senais skudurais ar šiaudais, bet ir akmens vata.

Senuose namuose bėdų su šilumos pralaidumu yra ir daugiau, tačiau langai – pirma vieta, nuo kurios reiktų pradėti apšiltinti savo namus. Plastikiniai langai Kaune? Paprastai, jei užsisakote langus, rekomenduojama užsisakyti ir montavimo paslaugą, todėl juos iš Kauno atvežtų į jūsų kaimą ir sumontuotų. Nerekomenduojama langų montuotis pačiam, jei neurite reikalingų įrankių ir patirties. Neteisingai sumontuotas langas praleis šaltį ir bus visai nenaudingas – gražus baltas rėmas, skaidrus dvigubas ar trigubas stiklas ir viskas. Visos investicijos – šuniui ant uodegos. Svarbu, kad montavimo darbai būtų atliekami kokybiškai, naudojant pažangiausias technologijas, skirtas mediniams namams.

Jei jūsų namas yra ne šviesios spalvos, balti plastikiniai langai išsiskirs iš konteksto. Tai galima pakeisti nusipirkus specialios apdailos plėvelės ir baltus rėmus paslėpti. Galima rinktis įvairių tekstūrų raštų, todėl jūsų plastikiniai langai atrodys it mediniai. Aišku, galima juos ir nudažyti.

plastikiniai langaiLaisvos prekybos ir rinkos amžiuje, kai konkurentai auga lyg ant mielių įsigyti bet kokią prekę tapo vienu metu ir lengva, ir sunku. Lengva – neskaičiuojantiems, sunku – taupantiems. Plastikiniai langai – ne išimtis. Kai tokia pasiūla – plastikiniai, mediniai, dvigubi, viengubi langai. Galėtume vardinti ir vardinti. Tačiau langus ne taip lengva išsirinkti, kaip jums gali pasirodyti. Juk plastikiniai langai kaina gali nenusileisti net ir vieno kambario butui. Tad čia išvardysime visus faktus, ką būtina žinoti prieš perkant plastikinius langus.

 • Plastikiniai langai šiais laikais gaminami be švino, o svarbiausia atsižvelgiama į kliento poreikius. Jie sandarūs, patogūs uždaryti, sulaiko šilumą kur kas geriau nei kitokio tipo langai.
 • Plastikiniai langai kainos atžvilgiu gali skirtis ir skirtinguose miestuose. Plastikiniai langai vilniuje ir plastikiniai langai kaune yra brangesni nei plastikiniai langai klaipėdoje. Nors plastikinis langas bus lygiai toks pat, tačiau kainą reguliuoja rinka, gyventojų skaičius ir panašiai. Tad apskaičiuokite, galbūt langus jums apsimoka atsisiųsti. O galbūt gamintojas turi atstovybę ir jūsų mieste.
 • Jeigu nauji langai jums per brangūs – geriausias pasirinkimas jums – naudoti plastikiniai langai. Kartais naudoti daiktai yra labai nepatvarūs, tačiau plastikinių langų ilgaamžiškumas – garantuotas. Nuo jų atsiradimo jie buvo tobulinami, tačiau ne tiek, kad savo funkciją pakeistų iš esmės. Tai reiškia, kad plastikiniai langai bus tikrai geros būklės. Tačiau nepamirškite apžiūrėti vizualiai, patikrinti, ar gerai veikia rankena ir panašiai.
 • Kai konkurencija didžiulė – tai reiškia ir specializuotų prekybos centrų nemažai. Čia nuolat keičiamos kainos, organizuojamos akcijos – idant pritraukti pirkėją. O jums tereikia tuo sumaniai pasinaudoti. Įvedus į “Google” – plastikiniai langai išpardavimas – internetas jums suseks visas įmanomas šiuo metu vykstančias akcijas plastikiniams langams.

Taigi plastikiniai, mediniai, viengubi ar dvigubi – pasirinkti teks jums pačiam. Tereikia susidėlioti prioritetus, nes mediniai – visada kainuos daug daugiau, o funkcija nuo plastikinių – menkai skirsis. Juk plastikiniai langai – nekenkia gamtai, turi stiprią izoliacinę funkciją ir palyginti su kitais langais – labiausiai atitinka kliento poreikius bei norus.