nauji butai VilniujeNoras turėti savo namus yra kiekvieno žmogaus prigimtinis poreikis. Nauji butai Vilniuje palengvina gyvenimą, kadangi nereikia gaišti laiko bei jėgų statant gyvenamą bustą, kai naujakuriui rūpi greitai ir patogiai įsikurti. Butų pasirinkimas sostinėje yra gausus. Dažnas buto pirkėjas užduoda sau klausimą – naujos ar senos statybos butą pirkti.

  • Nauji butai Vilniuje yra brangesni nei senos statybos butai, tačiau dažniausiai taip yra tik iš pirmo žvilgsnio. Joks senos statybos buto savininkas nepripažins, kad parduodamo buto būklė yra patenkinama arba prasta: kad teks keisti vamzdynus, kad langai jau prasto stovio, kad ir kitos inžinerinės sistemos greitai pareikalaus investicijų. Pirkdami naują butą jūs tiksliai žinote, kad jokių papildomų investicijų į statinį ar jo inžinerines sistemas nebus.
  • Šiuolaikiniai namai statomi taip, kad būtų ne tik stilingi, tačiau taip pat ir ekonomiški. Naudojamos priemonės, kurios padeda sukurti šiltus namus, nereikalaujančius didelių investicijų už šildymo išlaidas. Daugelis vilniečių skundžiasi, kad šildymo sąskaitos neatspindi suteikiamų paslaugų. Tiesa, skundžiasi tik senos statybos butų savininkai, kadangi nauji butai statomi taip, kad jų išlaikymas būtų pigus.
  • Garso izoliacija naujos statybos butuose užtikrina, kad jusite geresnį komfortą. Neteks girdėti kaimynų skleidžiamo triukšmo. Tokiu privalumu gali pasigirti retas senos statybos daugiabutis.
  • Šiuolaikiškas buto išplanavimas yra priimtinesnis šiuolaikinei kartai. Atsisakoma koridorinės sistemos, kambariai – erdvesni. Tai sukuria galimybes sukurti didesnių erdvių pojūtį.
  • Nauji butai Vilniuje vienija gražias šeimas, poras ir atskirus individus, kurie nori gyventi ramiai, gražiai ir sutarti su kaimynais. Pirkdami naują butą užsigarantuojate, kad kaimynai bus malonūs. Deja, pirkdami senos statybos butą negali būti tikras dėl asmenų, kurie gyvena šalia Jūsų. Visi bijome asocialių asmenų, tačiau vien dėl jų keisti butą yra gana brangus malonumas. Gal geriau iškart kraustytis į malonią aplinką?!

Nauji butai Vilniuje yra kur kas geresnis pasirinkimas nei senos statybos buto pirkimas. Nors pradžioje gali atrodyti, kad pirminė investicija yra kur kas didesnė, tačiau greitu metu pamatoma, kad viskas atsiperka, leidžia sutaupyti eksploatacijos kaštus.

Pirkdami senos statybos butą turėtumėte įvertinti kuo daugiau kriterijų. Būkite rūpestingi ir atidūs, atkreipkite dėmesį į smulkmenas, kad pavyktų atrasti geriausią pasirinkimą iš pačių geriausių.

  • Pasisamdykite specializuotas įmones, kurios ištiria, kokio stovio yra visas daugiabutis ir tuo pačiu Jūsų pasirinktas butas.
  • Rekomenduojame susitarti dėl smulkmenų ir jas būtinai pažymėti dokumentuose. Jeigu greitu metu atsiras labai daug problemų bute – buvęs savininkas turi prisiimti atsakomybę, kad apie tai neinformavo.
  • Galiausiai, būtinai pabendraukite su kaimynais. Gali būti, kad vienas pokalbis padės Jums apsispręsti, ar norite gyventi pasirinktame bute, ar geriau ieškoti kito.

nauji butai VilniujeSvajojate gyventi mieste, tačiau nerandate tinkamos vietos? Norite gyventi ten, kur visi patogumai būtų ranka pasiekiami? Visas šis naujo buto paieškos procesas gali užtrukti vos kelias minutes, kadangi dabar nauji butai Vilniuje naujiems savo gyventojams siūlo išskirtinį patogumą bei komfortą. Gyvenimas mieste turi ne vieną privalumą, tačiau reikia rasti tinkamą vietą naujo gyvenimo pradžiai.

Gyvenimas mieste gali apžavėti ne vieną, ypač, jei tai Lietuvos sostinė. Vilnių svajoja aplankyti ne vienas gyventojas, ne vienas jame nori ir apsigyventi. Miestas turi daug privalumų, kuriais negali pasižymėti mažesni Lietuvos miesteliai. Čia vyrauja plačios galimybės, puikus susisiekimas ir geros gyvenimo sąlygos. Mieste gyvenimas tiesiog verda, čia gali greitai kopti karjeros laiptais, pasiekti savo tikslus ar svajones, o po ilgos ir sunkios dienos atsipūsti jaukiame ir patogiame bute. Apie tokį kampelį ankščiau buvo galima tik pasvajoti, o dabar jį įsigyti gali beveik kiekvienas.

Šiandien gyvenimas senos statybos butuose vargiai gali ką nors pradžiuginti, tačiau nauji butai Vilniuje puikaus būsto ieškantiems gyventojams sukuria tikrai palankias sąlygas. Nauji butai miesto dalyje gali pasiūlyti itin puikias ir komfortu praturtintas gyvenimo sąlygas. Čia jauki aplinka ir aukštos kokybės garso izoliacijos priemonės padės pasijausti kaip tikruose namuose. Pažangi karšto vandens ruošimo įranga, centrinis šildymas, nuostabus vaizdas pro langą ar net parkas padės nurimti po sunkios dienos ir atgauti atokvėpį ramiame gamtos kapelyje.

Vilniaus miesto dalyje įrengti naujos statybos butai taip pat pasižymi ir modernia įranga, pažangia apsaugos sistema. Puikiai išvystyta infrastruktūra leidžia buto gyventojams vos per kelias minutes pasiekti svarbius miesto centrus – mokyklą, darželį, prekybos centrus ar pramogų zonas. Įvairiose buto dalyse sumontuotos kameros apsaugo asmeninį turtą ir net patiems gyventojams suteikia galimybę matyti savo automobilio parkavimo vietą, laiptinę ar visą teritoriją.

Taigi, gyvenimo mieste kokybė priklauso nuo gyvenamosios vietos ir būsto. Būtent dėl šių priežasčių buvo pastatyti nauji butai Vilniuje – jie naujiems gyventojams suteikia puikias gyvenimo sąlygas, plačias galimybes ir puikią ateitį. Gyvenimas dar niekada nebuvo toks malonus ir paprastas, išbandykite šią galimybę ir jūs.