plėvelė langams

Namuose su dideliais vitrininiais langais ar biuruose eiliniame dangoraižyje plėvelė langams tikrai gali būti labai reikalinga. Kam ir kodėl interjero dizaineriai ieško tokių plėvelių? Apie tai pasvarstysime šiame straipsnyje.

Kada reikalinga plėvelė langams?

Plėvelė langams reikalinga ne kiekvienam statiniui. Paprastai architektai numato įvairius sprendimus, kad saulės šviesa būtų panaudojama tinkamai statant šiuolaikinius A+ klasės namus. Renovuojant senesnės statybos pastatus plėvelė gali būti naudojama kur kas dažniau.

  • Privatumui užtikrinti. Miegamasis gali būti nesunkiai perkeliamas į kambarį su vitrininiais langais (langais iki grindų), jei tik iš vidaus ar lauko yra apklijuojamas specialia plėvele. Tai gali būti veidrodinė arba paprasta matinė plėvelė per dalį stiklo.
  • Dekoro sprendimams. Norite pažaisti su į kambarį krentančia šviesa? Apklijuokite langus dekoratyvine plėvele ir sukursite originalų apšvietimą ir vaizdą iš išorės. Galima rinktis ir holografinę plėvelę, kad pastatas žėrėtų skirtingomis spalvomis esant tam tikram apšvietimui.
  • Saugumo garantas. Plėvelė apsaugo stiklą nuo greito sudaužymo įsilaužimo atveju. Tam naudojama speciali apsauginė plėvelė, kuri yra atspari smūgiams. Tokiu būdu plėšikai turi labai pasistengti, kad išdaužtų lango stiklą ir patektų į vidų.
  • Garso izoliacija. Taip, garso izoliacinės savybės pagerėja stiklus apklijavus specialia garsą sulaikančia plėvele.

Plėvelių rūšys

Plėvelės yra kelių skirtingų rūšių pagal savo funkcionalumą.

  1. Dekoratyvinės plėvelės – skirtos originaliam stiklų apipavidalinimui.
  2. Architektūrinės plėvelės – skirtos langų vidiniam ir išoriniam klijavimui. Jos dažniausiai turi tam tikrą atspalvį. Populiariausias – veidrodinis, kai šviesa patenka iš išorės į vidų, o ne atvirkščiai.
  3. Holografinės plėvelės – skirtos holografiniams vaizdams ir garso izoliacijai.
  4. Apsauginės plėvelės – skirtos apsaugoti langus nuo sudaužymo ir įsilaužimo.
  5. Spalvotos plėvelės – jos gali būti blizgios arba matinės. Suteikia stiklui tam tikrą atspalvį.

Yra dar daugiau plėvelių rūšių, tačiau čia išvardintos pagrindinės.

Plėvelių klijavimas atliekamas tik profesionalių meistrų, kurie garantuoja, kad bus užklijuota teisingai ir kokybiškai. Klijuodami plėveles patys rizikuojate tai padaryti ne itin kokybiškai, o tada gali atsirasti įvairūs oro burbulai, nusiplėšyti kraštai ir nutikti kitų nesklandumų. Profesionalūs langų klijuotojai turi reikalingus įrankius ir chemiją, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Domitės kainomis? Pradėkite jų klausinėti nuo Dekor 8 parduotuvės, jau daugiau nei 10 metų savo klientams klijuojančią plėveles.

 

pakavimo plėvelėKai norime paštu siųsti kokį nors daiktą, ieškome pakuotės. Kai gauname prekę iš elektroninės parduotuvės, ji taip pat būna supakuota. Prireikė dulkių siurblio? Buitinės technikos parduotuvė jo nepateiks „pliko“ – įsigytą daiktą namo parsivešite kartu su dėže. Pakavimas – tai ištisa sritis, kur naudojamos tokios priemonės kaip lipni juosta, pakavimo plėvelė, maišeliai ir t. t.

Saugumas

Kad ir apie kokias priemones kalbėtume – plėveles, vokus ar kt., – kaip svarbiausia ypatybė įvardytinas saugumas. Juk daiktas supakuojamas ir keliauja keliolika, keliasdešimt ar kelis šimtus kilometrų. Keliai nėra lygūs kaip stiklas, tad netinkamai sudėti produktai patirtų „sužalojimų“. Situacija būtų nepavydėtina, jei ne pakavimo plėvele pasirūpinantys darbuotojai. Svarbiausia saugumas, ir ši medžiaga tai puikiai atskleidžia.

Realus funkcionalumas

Jeigu plėvelė būtų funkcionali tik „ant popieriaus“, galėtume kraipyti pirštą prie smilkinio. Ir pasipiktinę burnotume ant gamintojų. O štai dabar paveikslas gerokai patrauklesnis. Pakavimo medžiagų rinkoje siūloma tikrai kokybiškų ir tinkamai funkcionuojančių gaminių. Tai ne vien viliojantys parametrai, bet ir praktinės pritaikymo galimybės.

Putų plėvelė

Plėvelių būna skirtingų rūšių. Tarp jų randame ir putų plėvelę. Kokie jos pliusai? Dėl specialios struktūros tokia medžiaga suteikia gerą apsaugą nuo drėgmės ar kitokio kontakto su aplinka. Patogiai naudojama ir itin praktiška. Būtent to ir tikimasi transportuojant įvairius daiktus.

Burbulinė plėvelė

Kita rūšis – burbulinės plėvelės. Tokio tipo pakavimo plėvele domisi visi, norintys, apsaugoti daiktus nuo smūgių. Kaip ir putų plėvelę, šią naudoti paprasta. Ji suteikia apsaugą daiktams, yra kaip skydas nuo temperatūros svyravimų, todėl yra puikiai vertinama.

Kur įsigyti?

Kur galima nusipirkti pakavimo medžiagų? Patogus būdas – pirkimas internetu. Čia apžiūrimos virtualiose lentynose esančios prekės, palyginamos ypatybės bei kainos ir nusprendžiama, ar verta įsigyti. Beje, ir pačios elektroninės parduotuvės neapsieina be pakavimo medžiagų. Todėl plėvelės ar pakavimo popierius asocijuojasi su modernumu.

Skydas

Pakavimo plėvelė nėra sunki ar masyvi, tačiau jos savybės – tai užuomina į skydą. Aplinkos poveikis ar smūgiai nesugadina svarbaus daikto. Tai ir yra ne tik praktiškumas, bet ir patikimumas.