grindys

 

Šiuolaikinių grindų dangos medžiagų ir stiliaus įvairovė išties didelė, todėl pasirinkti tinkamą grindų dangą namų ar ofiso grindims nėra lengva. Nors grindų dangų rinkoje konkuruoja daug įvairių medžiagų, nei viena jų negali pasiūlyti tokių privalumų ir išskirtinių savybių kaip kokybiškos ąžuolo grindys.

 

Pagrindinės priežastys, kodėl verta pasirinkti ąžuolinę grindų dangą:

 

  • Grindys lengvai atnaujinamos. Šiandien populiarios vinilo dangos lengvai pažeidžiamos ir jų pažeidimai nėra ištaisomi, tuo tarpu ąžuolinėse grindyse atsiradusį įbrėžimą galima lengvai užmaskuoti, visas grindis galima atnaujinti jas nušlifavus ir vėl padengus alyva.
  • Danga pasižymi stabilumu. Ąžuolinė dvisluoksnių ar trisluoksnių inžinerinių grindlenčių danga yra maksimaliai stabili, todėl tiks tokiose patalpose, kur intensyviai vaikščiojama.
  • Ąžuolas – tvirta mediena. Turėdami ąžuolines grindis galite nevengti patalpai tenkančios didesnės apkrovos, pavyzdžiui, itin sunkių baldų. Ąžuolo grindys pakankamai atsparios dūžiams. Tai itin aktualu auginantiems mažus vaikus – nereikia baimintis, kad ant grindų nukris sunkesnis daiktas.
  • Tinka šildomų grindų įrengimui. Dvisluoksnės ar trisluoksnės inžinerinės ąžuolo grindlentės gali būti naudojamos įrengiant šildomas grindis.
  • Ilgaamžiška danga. Tinkamai prižiūrint ir laiku atnaujinant ąžuolines grindis jos tarnaus ne vieną dešimtmetį.
  • Nekenksmingos sveikatai. Medžio gaminiai puikiai tinka namų aplinkos apdailai. Medinių grindų danga gali būti alyvuojama priemonėmis, kurios neturi kenksmingų cheminių medžiagų, todėl savo sveikatai nesukelsite jokio pavojaus.
  • Nesudėtingas įrengimas. Nors dažnai pasirenkamos kitos grindų dangos susigundžius jų įrengimo paprastumu, neįvertinama tai, jog trumpai tarnaujančias grindis reikės vėl atnaujinti. Ąžuolinių grindų įrengimas taip pat nėra sudėtingas, specialių klijų pagalba jas galima tvirtinti tiesiai prie betono pagrindo. O kartą įrengę ąžuolines grindis ilgam atsikratysite bet kokių rūpesčių.
  • Lengva grindų priežiūra. Ąžuolinėms grindims prižiūrėti pakanka įprasto valymo drėgna šluoste ir medinėms grindims skirtų valymo priemonių.

 

Ąžuolo medienos pagalba lengva sukurti prabangių, modernių grindų įvaizdį, kuris subtiliai papildo vidaus interjerą. „Medžio stilius“ geros grindys kokybiškam gyvenimui. Gaminame kokybiškas ąžuolines grindis pagal Jūsų poreikius.

santechnikaViena svarbiausių gyvenamųjų erdvių yra funkcionali virtuvė. Čia ruošiame maistą, bendraujame su šeimos nariais ir draugais. Virtuvė yra vienas svarbiausių rodiklių, lemiančių būsto kainą. Kurdami valgomojo interjerą, siekiame realizuoti funkcionalumo ir estetiškumo standartus, ypatingą dėmesį skiriame ne tik baldų atrankai, bet ir santechnikos sistemai. Iš tiesų tinkamai įrengta santechnika, pvz., profesionaliai įmontuota plautuvė, keičia ne tik bendrąjį patalpos dizainą, bet ir leidžia įgyvendinti patogaus būsto idėjas.

Jei nusprendėte pradėti virtuvės įrengimo darbus, visų pirma privalote turėti aiškų planą, kaip atrodys valgomasis. Dizaino specialistai pasiūlys pačių įvairiausių idėjų interjero realizacijai, tačiau svarbiausia Jūsų užduotis – įgyvendinti funkcionalumo standartus. Rekomenduojame pagalvoti apie trikampio taisyklę, kuri teigia, kad buitinė technika ir santechnika, t. y. šaldytuvas, viryklė ir plautuvė, turėtų būti išdėlioti taip, jog juos skiriantis atstumas būtų kiek įmanoma trumpesnis. Iš minėtosios įrangos siūloma suformuoti 1,8–2,5 m kraštinių trikampį.

Pradėdami plautuvės montavimo darbus, jei tik įmanoma, įrenkite ją šalia lango, kad galėtumėte mėgautis natūralaus apšvietimo privalumais. Jei plautuvės montavimą atliekate savarankiškai, t. y. jums aktualus ne tik dizainas, bet ir santechnika, visų pirma susidarykite aiškų veiksmų planą. Pritaikykite viršutinio vandens nubėgimo ventilį ir sujunkite jį su šoniniu ventiliu. Jei jums reikia sutrumpinti jungiamąjį vamzdį, naudokite pjūklą. Nespausdami prisukite apatinius ventilius ir sujunkite visus ventilių vamzdelius, tuomet ventilius stipriai prisukite. Kitas jūsų darbas – vandens surinktuvo įstatymas ir tarpinės uždėjimas. Tuomet įstatykite ir prisukite vandens surinktuvą ir prijunkite sifoną (nepamirškite, kad sifono diametras turi atitikti ventilių galinio vamzdžio matmenis). Kadangi nutekėjimas jau įgyvendintas, uždėkite apatinę tarpinę maišytuvui, stipriai prisukite maišytuvą laikantį varžtą, į patį maišytuvą įsukite vamzdžius. Paskutinis jūsų darbas – įstatyti maišytuvą į numatytą plautuvės skylę ir pritvirtinti. Nepamirškite specialiu sandarikliu užsukti karšto vandens žarną, o šalto vandens žarnelę sujungti su sistema.

Rinkdamiesi plautuvę, ypatingą dėmesį skirkite jos išmatavimams. Jei jau įrengėte stalviršį ir ketinate įstatyti plautuvę, nepamirškite, kad turi likti pakankamas plotas plautuvei atsiremti. Negalima pjauti angos šalia spintelės šonų, kadangi kraštai bus reikalingi laikiklio įsikabinimui. Apibrėžkite išorinius plautuvės matmenis ir išmatuokite vidinius. Kampuose išgręžkite skyles ir naudodami specialią įrangą (pvz., siaurapjūklį) išpjaukite numatyto dydžio angą. Į tarpą įterpkite silikono ir priveržkite laikiklius iš apačios, tuomet prijunkite plautuvę prie vandentiekio sistemos. Sveikiname, jūs atlikote svarbiausius santechnikos darbus! Kitas žingsnis – virtuvės interjero kūrimas!