smėliavimasSmėliavimo technika Lietuvoje žinoma jau gana seniai, tad nemaža dalis žmonių yra išbandė paslaugą ir džiaugiasi, kad tam tikras paviršius yra paruoštas naudojimui labai greitai ir paprastai. Lyginant su kitais būdais, kurie skirti paviršiaus grąžinimui – smėliavimas yra pats geriausias ir labiausiai rekomenduotinas. Svarbiausia, kad šias paslaugas teikia labai daug skirtingų specialistų, tad pagal savo poreikius nesunkiai atrasite tą pasiūlymą, kuris Jums tinka labiausiai.

Skirtingos įmonės atlieka skirtingas paslaugas, tačiau apibendrinus galima išskirti šiuos darbus:

 1. Mašinos įrangos, kaip kad ratlankių, smėliavimas.
 2. Metalo konstrukcijų smėliavimo darbai.
 3. Medienos smėliavimas ir paruošimas dažymui.
 4. Senų plytų atnaujinimas, namo fasado gražinimas.
 5. Šlapio smėliavimo technika.
 6. Aukšto slėgio vandens plovimas.
 7. Mūrinių paviršių smėliavimas.

Smėliavimas turi kur kas daugiau privalumų, nei kad tik lygaus paviršiaus sugrąžinimas. Pavyzdžiui, šiltinimas putomis atliekamas tik tuomet, kai paviršius, kur bus įleidžiamos putos, bus tinkamai paruoštas. Lygiai taip pat ir prieš dažymo darbus reikia kuo gražiau sutvarkyti paviršių. Tokiu atveju dažai kur kas stipriau ir ilgesnį laiką laikysis.

Smėliavimas – geriausias pasirinkimas

Smėliavimo technika taip greitai išpopuliarėjo ne šiaip sau. Galima išskirti kelis privalumus, kurie dažniausiai ir nulemia, kad kartą išbandžius smėliavimo techniką paprasčiausiai nebeieškoma kitų būdų galinčių padėti sulyginti paviršių.

 • Tai ypač efektyvus ir greitas būdas paviršiaus paruošimui. Labai greitai nuvalomi dideli plotai.
 • Smėliavimas naudojamas labai skirtingiems paviršiams, taigi tai funkcionali procedūra.
 • Jeigu planuojate kokį nors paviršių gruntuoti arba dažyti – būtina tinkamai nuo jo pašalinti visus nešvarumus. Smėlio technika yra efektyviausias būdas.
 • Nuvalius tinkamai paviršių dažai arba gruntas kur kas geriau prilimpa, ilgiau laikosi.
 • Tai pigus pasirinkimas. Daugelis sutinka, kad smėliavimas yra puikus pasirinkimas ekologiškiems asmenims.
 • Kadangi paslauga yra gana pigi – ji prieinama tiek verslininkams, tiek fiziniams asmenims. Visiems, kuriems reikia tokių paslaugų.
 • Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie ieško kokybiškų paslaugų už priimtiną kainą.

Šiuo metu nėra geresnės technikos nei smėliavimas, tad jeigu ieškote kažko praktiško ir universalaus – tai turėtų būti Jūsų pasirinkimas.