vidaus durys su stikluDarant remontą yra labai svarbu išsirinkti geras, kokybiškas vidaus duris. Tačiau pirkėjas pamatęs didžiulį pasirinkimą gali sutrikti, nes vidaus durų yra pačių įvairiausių. Vienos laminuotos, kitos gryno medžio ir tiesiog lakuotos, kitos faneruotos. Taip pat yra didelis pasirinkimas medienos iš, kurios Jūsų durys gali būti gaminamos – ąžuolas, pušis ir kiti, įdomesni pasirinkimai. Ši įvairovė yra teigiamas dalykas, nes toks platus pasirinkimas padės atrasti ko labiausiai norite, tačiau ir minusas, nes kur kas sunkiau išsirinkti. Dar dažnai renkantis duris, iškyla klausimas: ar geriau vidaus durys su stiklu ar be stiklo?

Pirma į ką vertėtų atkreipti dėmesį, vidaus durys su stiklu palyginus su bestiklės durimis yra automatiškai brangesnės. Taip yra todėl, kad stiklo įkomponavimas, net į pačias paprasčiausias duris, yra papildomas darbas, medžiaga ir išlaidos, kurias reikia apmokėti. Tai, galime sakyti, yra pagrindinis minusas, perkant duris su stiklu. Antras minusas, įstatę duris, galite netekti privatumo jausmo ir padidės garso pralaidumas. Tai žinoma priklauso nuo Jūsų pasirinkto stiklo, visgi vidaus durys su stiklu yra paprastai labiau pralaidžios garsams.

Pasirinkę vidaus duris su stiklu gausite taip pat daug teigiamų dalykų. Tai būtų erdvės pojūtis. Stiklas duryse praleidžia didesnį šviesos kiekį ir suteikia platesnio kambario įspūdį. Taip pat gerai ir įdomiai įkomponuotas stiklas gali būti nauja interjero detalė, pagyvinant kambarį. Susiradę gerą dizainerį, pasidomėkite ar jie turi vidaus durų modelių su stiklu. Jie gali Jus maloniai nustebinti. O jeigu visgi norite vidinių durų su stiklu, tačiau nesiekiate išleisti daug pinigų dizaineriui, pasivaikščiokite paprasčiausiai po, bet kurį prekybos centrą, jie taip pat gali pasiūlyti netikėtų sprendimų.

Renkantis vidaus duris būtina atkreipti dėmesį į durų pasiūlą, vyraujančias kainas, o svarbiausia į savo norus ir biudžetą. Štai keletas įdėjų jūsų namams:

durys VilniujeOriginalaus dizaino, tvirtos ir kokybiškos vidaus durys Vilniuje sulaukia išskirtinio pirkėjų dėmesio. Praktika rodo, kad keičiantis laikams vis daugiau žmonių atsisako pigių durų ir renkasi aukštos kokybės konstrukcijas, išsiskiriančias ilgaamžiškumu ir novatorišku stiliumi.

Pardavimo ekspertai teigia, kad dažniausias pirkėjų klausimas skamba maždaug taip: „Kaip išsirinkti geriausias duris?“. Deja, čia tikslaus atsakymo nėra. Nors durų gamybos sektorius nuolatos auga ir sparčiai tobulėja, vis dėlto, net ir pačios moderniausios technologijos negali sukurti stebuklų, todėl prieš priimdami sprendimą, kokias duris pirkti, visų pirma turite atsakyti, kokių durų jūs norite. Atlikti tyrimai rodo, kad sostinėje šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas tvirtos konstrukcijos durims, t. y. populiariausioms priskiriamos ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos durys Vilniuje. Be to, daugelis pirkėjų pageidauja, kad pasirinktos konstrukcijos patikimai izoliuotų garsą.

Vertindami durų paskirtį, visų pirma turite įvertinti jų atsivėrimo galimybes. Populiariausias sprendimas – klasikinės atsiveriančios durys. Šios konstrukcijos gali būti pritaikomos tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Be to, paprastai tokios durys gaminamos iš tvirtų medžiagų ir užtikrina tinkamą garso izoliaciją. Jei ieškote optimaliausio sprendimo erdvės išnaudojimui, rekomenduojama rinktis stumdomas duris. Tokios konstrukcijos suteikia laisvę baldų išdėstymui, be to, dėl lengvo montavimo, šios durys gali būti pritaikomos įvairioms patalpoms. Vienas naujausių pasiūlymų – sulankstomos konstrukcijos, gaminamos iš patvaraus plastiko. Šios durys žavi savo modernumu ir puikiai dera prie originalių interjero sprendimų.

Durys Vilniuje gali būti gaminamos iš pačių įvairiausių medžiagų. Populiariausias sprendimas – medinės durys. Tokios konstrukcijos žavi savo natūralumu ir subtilia elegancija, tiesa, nepamirškite, kad medis reikalaus daugiau priežiūros ir reguliarių atnaujinimo darbų. Be to, natūralaus medžio durys yra gana brangios. Kur kas praktiškesnis variantas – durys, gaminamos iš PVC medžiagos. Šis sprendimas rekomenduojamas tradiciniam interjerui ir biurui.

Labai svarbu įvertinti ir durų dizainą. Galite įsigyti tiek minimalistinio stiliaus, tiek prabangiais dekoro elementais puoštas duris – viskas priklauso nuo gyvenamųjų patalpų interjero ir svajonių būsto vizijos. Be to, itin populiarus variantas – spalvotos durys, suteikiančios gyvenamajai erdvei energijos ir gyvybės. Tiesa, interjero specialistai ragina būti itin atsargiems – netinkamai suderintos spalvos gali atrodyti juokingai ir varginti akis. Jei bijote suklysti, rinkitės konstrukcijas, kurių spalva derėtų su lubų ar sienų spalviniais tonais.