virtuves baldai

Skandinaviškas interjeras – vis dažniau sutinkamas stilius lietuvių namuose. Baldų meistrai ir gamintojai pastebi, jog miestų ir provincijos gyventojai vis dažniau užsisako skandinaviško stiliaus baldus. Svarbu pastebėti, jog dažniausiai užsakomi skandinaviško stiliaus virtuvės baldai. Tad jeigu ir Jūs mąstote savo namuose ar bute įsikurti skandinaviška ramybe, paprastumu ir elegancija dvelkiantį interjerą, žemiau pateikti patarimai skirti būtent Jums!

Tik natūralios medžiagos

Pagrindinė savybė, kuria pasižymi skandinaviškas interjeras – baldų gamyboje naudojamos tik natūralios medžiagos. Būtent todėl skandinaviško stiliaus baldai beveik visada gaminami iš grynos medienos, o baldų pamušalai – iš natūralių medžiagų. Tad jeigu nusprendėte įsirengti tikrą skandinaviško stiliaus virtuvę, pamirškite apie baldus iš medienos drožlių plokščių, todėl rinkdamiesi virtuvės baldus, atkreipkite dėmesį į baldų gamybos technologiją. Geriausia, jeigu šie bus pagaminti iš medžio masyvo. Rinkdamiesi minkštus virtuvės baldus, atkreipkite dėmesį į audinius. Dažniausiai skandinaviškame interjere naudojamas linas, šilkas bei medvilnė.

Minimalizmas, minimalizmas ir dar kartą minimalizmas

Antras aspektas, už kurį žmonės tiesiog dievina skandinavišką interjerą – laisvės pojūtis. Ar prisimenate savo mamos ar močiutės virtuvę, kurį buvo tiesiog grūste prigrūsta įvairiausių rakandų? Na, skandinaviško stiliaus virtuvėje to būti negali!  Tokioje virtuvėje „mažiau=geriau”. Kiekvienas stiliaus ar interjero elementas turi atlikti kažkokia praktinę funkciją. Jeigu taip nėra – jam virtuvėje ne vieta! Taip pat svarbu pastebėti, jog skandinaviško stiliaus virtuvė turi būti suprojektuota taip, kad šeimininkei būtų lengva gaminti maistą ir pasiekti visus virtuvės kampus.

Interjere – tik neutralios spalvos

Neutralios interjero spalvos – tai būtinybė planuojant skandinaviško stiliaus virtuvę. Baltos spalvos interjeras suteiks Jūsų virtuvei šviesumo ir harmonijos pojūti, o pati erdvė atrodys didesnė. Derindami baltus sienų atspalvius su natūralaus medžio atspalvio virtuvės baldais sukursite neužmirštamą Skandinavijos miškų atmosferą.

Per daug baltos spalvos? Suteikite interjerui spalvų įkomponuodami vieną – kitą spalvingą detalę! Tai galite padaryti žaisdami su šviesos šaltiniai ir augmenija. Prisiminkite – pilki ir šviesiai rudi atspalviai puikiai dera su balta, todėl būtinai juos panaudokite planuodami savo virtuvės interjerą!

Tinkamas apšvietimas – būtinybė

Atsižvelgiant į tai, jog Skandinavijos šalyse didžiąją metų dalį šviesu būna vos keletą valandų per dieną, skandinavai tapo apšvietimo ekspertais. Todėl tam, kad susikurtumėte tikrą skandinavišką virtuvę, privalote geriausias jų praktikas į savo virtuvę implimentuoti ir Jūs!  Įrengdami savo virtuvę, pasirinkite spalvas ir medžiagas, kurios atspindės kiekvieną šviesos spindulį. Stenkitės, jog sienos ir lubos būtų nudažytos ta pačia spalva – taip erdvei suteiksite daugiau šviesos.

Taip pat derėtų pamąstyti apie papildomų natūralios šviesos šaltinių įrengimą. Dideli vitrininiai langai ir net stoglangis – visa tai suteiks papildomos šviesos ir jaukumo Jūsų virtuvei.

 

Virtuvės baldai pagal užsakymąIšsirinkti tinkamus baldus savo virtuvės kambariui gali būti nepaprastai sunku. Dažnai tam neužtenka apsilankyti vienoje baldų prekybos vietoje, tenka keliauti po įvairias prekybos vietas kol galiausiai pavyksta rasti pakankamai gerą pasiūlymą naujam virtuvės kambariui. Kita vertus, virtuvės baldai pagal užsakymą gali būti kur kas geresnis naujų baldų pasirinkimo variantas.

Įprastas baldų įsigijimo procesas yra patogus ir paprastas, tačiau ne visuomet geriausias. Taip, tai gali būti greita ir pigu, tačiau toks rezultatas nebūtinai išpildys lūkesčius, o tuo labiau – puikiai derės virtuvės kambaryje. Kai siekiate naujai įsirengti savo virtuvės kambarį, reikia ne vien išsirinkti tinkamo pobūdžio baldą, bet ir medžiagas, spalvas, formą ir tekstūras, iš kurių jis pagamintas. Visa tai patalpoje formuoja interjerą, todėl pasirinkę skirtingo stiliaus baldus rizikuojate sujaukti bendrą patalpos įvaizdį.

Jei planuojate naujai įsirengti virtuvės kambarį, neieškokite greitų ir pigių sprendimų. Pasirūpinkite, kad jūsų virtuvė būtų tvarkinga, patogi, o kas svarbiausia – joje visi baldai tarpusavyje derėtų. Šiam rezultatui pasiekti nesunku rasti sprendimą, tai – virtuvės baldai pagal užsakymą. Pagal užsakymą gaminami baldai padeda užtikrinti gerus rezultatus, puošia interjerą ir tenkina asmeninius poreikius. Jų gamybos procesas gali šiek tiek užsitęsti, tačiau galutinis produktas tikrai nenuvils. Tokiu būdu įkurta virtuvė bus moderni, patogi ir šiuolaikiška.

Tenka pripažinti, jog išsirinkti tinkamus baldų gamintojus gali būti nepaprastai sunku. Jei to ankščiau daryti neteko, susidursite su viena kita problemą, kuriai išspręsti reikės šiek tiek laiko. Būtent todėl svarbu pasirinkti tinkamus gamintojus. Profesionalios įmonės savo klientams pasiūlys tinkamas ir prieinamas paslaugas, už kurių kokybę nereikės permokėti. Tai daryti patogu ir praktiška, todėl tokio pobūdžio paslaugas renkasi ne vienas asmuo visoje Lietuvoje ir pasaulyje.

Kad virtuvės baldai pagal užsakymą būtų pagaminti tinkamai ir kokybiškai, svarbu išsirinkti savo darbo sritį puikiai išmanančius baldų gamintojus. Tik tuomet pagal užsakymą pagaminti baldai geriausiai pasitarnaus naujai įrengtame virtuvės kambaryje. Taip nereikės blaškytis po įvairias parduotuves ieškant baldų, geriausiai tinkančius baldus galėsite pasigaminti patys.