Vidaus durys su stiklu – interjerą pagyvinanti detalė

vidaus durys su stikluDarant remontą yra labai svarbu išsirinkti geras, kokybiškas vidaus duris. Tačiau pirkėjas pamatęs didžiulį pasirinkimą gali sutrikti, nes vidaus durų yra pačių įvairiausių. Vienos laminuotos, kitos gryno medžio ir tiesiog lakuotos, kitos faneruotos. Taip pat yra didelis pasirinkimas medienos iš, kurios Jūsų durys gali būti gaminamos – ąžuolas, pušis ir kiti, įdomesni pasirinkimai. Ši įvairovė yra teigiamas dalykas, nes toks platus pasirinkimas padės atrasti ko labiausiai norite, tačiau ir minusas, nes kur kas sunkiau išsirinkti. Dar dažnai renkantis duris, iškyla klausimas: ar geriau vidaus durys su stiklu ar be stiklo?

Pirma į ką vertėtų atkreipti dėmesį, vidaus durys su stiklu palyginus su bestiklės durimis yra automatiškai brangesnės. Taip yra todėl, kad stiklo įkomponavimas, net į pačias paprasčiausias duris, yra papildomas darbas, medžiaga ir išlaidos, kurias reikia apmokėti. Tai, galime sakyti, yra pagrindinis minusas, perkant duris su stiklu. Antras minusas, įstatę duris, galite netekti privatumo jausmo ir padidės garso pralaidumas. Tai žinoma priklauso nuo Jūsų pasirinkto stiklo, visgi vidaus durys su stiklu yra paprastai labiau pralaidžios garsams.

Pasirinkę vidaus duris su stiklu gausite taip pat daug teigiamų dalykų. Tai būtų erdvės pojūtis. Stiklas duryse praleidžia didesnį šviesos kiekį ir suteikia platesnio kambario įspūdį. Taip pat gerai ir įdomiai įkomponuotas stiklas gali būti nauja interjero detalė, pagyvinant kambarį. Susiradę gerą dizainerį, pasidomėkite ar jie turi vidaus durų modelių su stiklu. Jie gali Jus maloniai nustebinti. O jeigu visgi norite vidinių durų su stiklu, tačiau nesiekiate išleisti daug pinigų dizaineriui, pasivaikščiokite paprasčiausiai po, bet kurį prekybos centrą, jie taip pat gali pasiūlyti netikėtų sprendimų.

Renkantis vidaus duris būtina atkreipti dėmesį į durų pasiūlą, vyraujančias kainas, o svarbiausia į savo norus ir biudžetą. Štai keletas įdėjų jūsų namams:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.