Virtuviniai baldai – kaip juos papuošti Kalėdų proga?

Virtuviniai baldaiTik prabėgus Helovino šėlionėms į namų langus ir duris pradeda belstis gražiausia (subjektyvi mano nuomonė) metų šventė – Kalėdos. Nors žemę ir dalį medžių dar puošia auksaspalviai lapai, tačiau mažieji palengva pradeda gyventi Kalėdų dvasia, kurią, ko gero, verčia pajusti ne tik komerciniai pasiūlymai didžiuosiuose prekybos centruose (papuošta didžiulė eglė, kalėdiškos girliandos ir lemputės ant lankų, sienų ir t.t.), bet ir greit baltu minkštu paklotu pasipuošiančios gatvės. Būtent dėl kalėdinės dvasios ir pakilios nuotaikos, skleidžiamos mieste, mūsų mažieji namuose nori rasti tą patį – spindesį ir kalėdinį jaukumą. Tam nereikia daug. Tačiau kaip papuošti kambarį, kuriame dekoracijos gali kliudyti kasdienei veiklai?

Taip, kalbu apie virtuvės kambarį, kuriame mes praleidžiame didžiąją laiko dalį. Virtuviniai baldai – tai pagrindinę dalį virtuvėje užimantys daiktai. Jie ir turėtų būti dekoruojami kalėdinėmis girliandomis ar lemputėmis. Kabinant puošimus ant spintelės reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad jie nesiliestų su rankenėlėmis, kurias pastoviai liesime. Norint dėti girliandas ar kažką panašaus ant kėdžių (jei jos su atlošu), reiktų juos kabinti iš išorinės, nugara neliečiamos pusės. Virtuviniai baldai gali būti dekoruojami ne tik girliandomis ar lemputėmis, bet pavyzdžiui valgomojo stalas gali būti papuoštas kalėdišku vainiku, kurio viduryje galite įstatyti žvakidę su ryškia žvake.

Norint paskleisti kalėdinę dvasią savo namuose nereikia itin daug išmonės. Tereikia suderinti spalvas, iškabinti girliandas bei lemputes taip, kad jos nekliudytų Jūsų kasdienei veiklai ir VUOLIA. Padėkite ant valgomojo stalo porą ryškių žvakių, nulupkite mandarinus, kurie visiems asocijuojasi su kalėdomis ir namuose pasklis šventinė dvasia. Beliks tikėtis, kad greit prisnigs ir laukai pasidengs baltai, pasipuošti kalėdinę eglutę ir, jei buvote geri, laukti Kalėdų Senelio, kuris atneš pilną maišą dovanų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.