Vonios renovavimo patarimai

voniaTam, kad vonios dizainas būtų efektyvus, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ko Jums reikia, tiek fizine, tiek ir dvasine prasmėmis. Pateikiame keletą labai svarbių patarimų, kurie padėtų apsispręsti prieš vonios renovavimą.

  1. Pasirinkite elegantiškus įrenginius

Vonios pagrindas su grakščiomis linijomis yra daug patrauklesnis nei tuščias, blokinis paviršius. Klasikinė, kitaip vadinama claw – foot (vonia vonioje) vonia yra tarsi vonios kambario skulptūra. Netgi senosios vonios paviršių uždengus nauja akriline forma, jinai pranoks daugelį kitų vonios tipų.

  1. Prieš perkant vonią, turėtumėte joje bent akimirką pasėdėti

Prisiminkite, kad didesnė vonia, ne visada yra geresnė. 162 cm vonia daugeliui žmonių yra tinkama. Šios vonios yra pakankamai didelės bei ilgos, kad jose būtų galima išsitiesti ir ramiai ilsėtis po kasdieninių dienos darbų. Atsigulę į ją, įvertinkite kurioje vietoje yra jūsų kaklas, ar jums patogu ir ar jaučiate komfortą.

  1. Pirkite ilgalaikes grindis

Keramikinės, marmurinės ar akmens masės plytelės yra labai patvarios, atsparios vandeniui – tai pats geriausias pasirinkimas voniai. Grindų kaitinimo gyvatukai pasirūpins, kad patalpa išliktų karšta. Kietmedžio grindys yra labai sandarios, maloniai skleidžia natūralią šilumą ir palaiko ją vonios patalpoje.

  1. Pakabinkite stilingą veidrodį

Vienas, gražiai įrėmintas veidrodis virš kriauklės yra daug patrauklesnis nei daug veidrodinių paviršių. Taip pat apsvarstykite galimybę dušo kabinoje įrengti mažą skutimosi veidrodėlį ir apšvietimą virš jo.

  1. Išnaudokite laisvas erdves

Išnaudokite sienų erdves ir ką tik galite kabinkite ant jų: spinteles, veidrodžius, stalelius, bidė. Saugokite laisvą vietą, esančią ant grindų – statykite gilesnes spinteles, į kurias tilptų kuo daugiau daiktų. Pasižiūrėkite, kad jos būtų lygios su durimis arba kitais vonios patalpoje esančiais daiktais.

  1. Įkurkite dušo plotą

Jeigu jūsų vonios patalpa yra maža, vienas geriausių sprendimų, padėsiančių sutaupyti vietos – atviras dušas. Nedėkite jokių užuolaidų, sienelių ar durelių, taip ne tik sutaupysite vietos, bet ir prailginsite erdvę. Norint, kad vanduo netikštų ant sienų bei kitų daiktų, virš galvų įrenkite šydą, kuris nusileistų jūsų prausimosi metu. Šis sprendimas yra žymiai efektyvesnis nei standartinė dušo kabina. Renkantis atvirą dušą, reikėtų pasirūpinti nepriekaištinga nutekėjimo sistema bei apsauga nuo vandens.

  1. Apšvietimas

Pasirūpinkite, kad vonios patalpa būtų tinkamai apšviesta – tai iš ties svarbu. Įrenkite vonioje halogenines lempas, šviesą atspindinčia grindis, didelį veidrodį. Instaliuokite apšvietimo reguliatorius. Šviesioje patalpoje bus žymiai jaukiau ir maloniau būti.

  1. Išnaudokite daiktų funkcijas

Pirkite daiktus bei įrangą, kuri turi daug jums reikalingų funkcijų, tačiau užima kuo mažiau vietos. Pasirinkite apvalias spinteles bei kitus daiktus, nes tarp jų žymiai patogiau vaikščioti, lieka daugiau vietos. Be to, būsite tikri, kad nesusižeisite atsitrenkę į aštrius kampus.

Nepamirškite, kad vonios kambarys turi išlikti ne tik stilingas, bet ir funkcionalus, todėl prieš pradėdami atnaujinti savo vonios kambarį, pasikonsultuokite su profesionalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.