Vonios spintelės turinys

vonios spintelesSusiginčijome su keliomis draugėmis, ar vonios spinteles pasirinkimas nulemia ir tai, kokia tvarka ir kokie daiktai bus laikomi jos viduje. Mat  buvo tokių dvejonių. Mūsų sovietiniame bute vonios spintelės, atrodančios kaip 1960 – aisiais, priglaudžia daug netvarkos ir nereikalingų daiktų. Tačiau, kai neseniai teko lankytis pas kelias pažįstamas, gyvenančias prabangiame naujame bute, pamatėme, kad ir vonios spintelės vidus buvo toks pats gražus kaip išorė. Ką tai reiškia? Ar vonios spinteles pasirinkimas gali nulemti mūsų įpročius? Man atrodo, kad būtent vonios spintelėse yra didžiausia grėsmė turėti tokius daiktus ir daikčiukus, kurie būtų patys labiausiai sujaukti. Vonia turi kažką tokio nejaukaus kaip tie vadinamieji tamsieji kambariukai, sandėliukai, kuriuose galime laikyti savo šepečius, šluotas ir kibirus. Tad paėmėme keletą skirtingų spintelių ir pabandėme pažiūrėti, kas jų viduje, kokia ten tvarka, ir ar tikrai pirmoji prielaida bent kažkiek pasitvirtina.

Sena spintelė su durelėmis ir veidrodžiu

Pirmiausiai atidarome dvi vonios spinteles, kaina turbūt dabar parduodama nuline. Tikriausiai ir prie jūsų daugiabučio kartais kas nors išmeta panašiai identiškai atrodančias baisias spinteles. Tokias su griozdiškomis durelėmis ir milžinišku veidrodžiu, visiškai pageltusias, atrodančias tikrai prastai. Taigi, su šios vonios spinteles po kriaukle egzistencija mes taip pat susitiksime netrukus, bet kol kas trumpai apie aukščiau kabančios turinį.

Šioje spintelėje pirmiausiai matome dantų šepetėlius, sudėtus į stiklinę. Toje stiklinėje taip pat yra ir dantų pasta, ir tai leidžia suprasti, kad čia yra turbūt kasdien daugiausiai liečiamas spintelės turtas. Spintelės lentynos gana gilios, ir tai turbūt yra lemtingas veiksnys, leidžiantis kaupti ir nemažai šlamšto viduje. Tokie vonios baldai (spinteles) galėtų būti mažos ir kompaktiškos vien tam, kad žmonės mažiau kauptų atliekų pas save namie. Štai čia randu net septynis senus konteinerius, skirtus lęšiams ir lęšių skysčiui. Taip pat randu šešias panaudotas dantų pastos tūteles, visą krūvą baisiai atrodančių skustuvėlių su į ašmenis prisiraizgiusiais plaukais. Visa tai yra  tikras šiukšlynas. Reikalingi daiktai sumaišyti su nereikalingais. Pastebiu tendenciją, kad apatinė lentyna atrodo dar visai tvarkinga, joje, gali būti, yra tie daiktai, kurie naudojami dažniau. Tuo tarpu, viršutinė lentyna yra kupina daiktų, kuriuos jau dabar būtų galima tiesiog išmesti.

Sena spintelė be durelių

Aišku, ana spintelė buvo be durelių, todėl joje buvo galima kaupti viską ir nesulaukti jokios kritikos. O šios vonios spintelės akcija turbūt buvo kažkada, nes ji atrodo gana neblogai. Visgi ji sena ir be durelių. Matoma, kad ji yra vidutiniškai tvarkinga. Daiktų nėra labai daug prigrūsta, tačiau ant paviršių prisikaupę dulkių, riebalų, nubėgusios dantų pastos, kažkada išsiliejusio muilo ir panašių nesąmonių.

Nauja graži spintelė

Tai yra pastatoma vonios spintele be praustuvo, tačiau čia ne ta, kuri stovi po kriaukle. Po kriaukle dažniausiai galima rasti tą juodą guminį daiktą, skirtą kanalizacijai atkimšti, kokį nors kibirą, skudurėlį ir dar ką nors panašaus. O čia yra nauja graži spintelė, kuri visai tvarkingai atrodo. Ir iš tiesų – atidarius ją netgi matosi, jog ne tik daiktai tvarkingai sudėti, bet ir pats paviršius yra kartais nuvalomas, siekiama išlaikyti jį švaresnį, be jokių dulkių ir kitokių nešvarumų. Taigi, spintelė jau atrodo tikrai gražiai, tai leidžia daryti išvadą, kad esant poreikiui, ir man reikėtų spintelę pirkti naują, kad ji būtų ir iš vidaus tvarkinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.